top

Chimpanzee

Značka Chimpanzee se zrodila z potřeby zdravé svačinky, kterou si můžete vzít s sebou na každou cestu. Proto vznikla první tyčinka Chimpanzee z přírodních a zdravých surovin.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Složení energetických tyčinek Chimpanzee je důležité

Při celodenní aktivitě je nesmírně důležité udržet si správnou hladinu energie a dalších důležitých složek, zejména během horských výprav nebo na turistické stezce. Značka Chimpanzee byla vytvořena s cílem poskytnout co nejzdravější a nejpřirozenější svačinky, které rychle doplní ztracené kalorie. Společnost používá ve svých produktech pouze přírodní složky, které mají vysokou výživovou hodnotu. Nenajdete v nich geneticky modifikované organismy (GMO) ani umělá sladidla. Všude, kde to bylo možné, byly použity organické složky, což vedlo k velmi vysoké kvalitě konečného produktu. Všechny receptury jsou sestaveny tak, aby byla zaručena maximální chuťová hodnota výrobků.

Chutná svačina Chimpanzee na stezce a každý den

Největší část nabídky tvoří tyčinky Chimpanzee, které vám umožní rychle doplnit ztracené kalorie. Skvěle se hodí jako svačina při intenzivním tréninku nebo jako palivo na delší túry po horských stezkách. Mimořádně chutné kombinace chutí umožňují nabídnout každému jeho oblíbenou chuť tyčinky, od kávy nebo čokolády až po ovocné a zeleninové příchutě, a to jak ty dobře známé, tak i ty trochu exotičtější. Mezi ingrediencemi energetických tyčinek této značky najdete oblíbené arašídy, vlašské ořechy nebo kešu oříšky. Často používaným doplňkem jsou sultánky. Ovoce se používá hojně - najdete zde oblíbená jablka, citrony, meruňky a mnoho dalších. Červená řepa, mrkev, datle nebo zázvor, které jsou v tyčinkách méně obvyklé, poskytují jedinečný chuťový zážitek. Značka také nabízí energetické nápoje Chimpanzee a energetické gumové bonbóny pro rychlé doplnění energie během aktivity a po ní.