top

Cestovní batohy Osprey

Cestovní batohy Osprey ® se osvědčí na každé cestě. Četné kapsy, přihrádky a organizéry umožňují dokonalé zabalení zavazadla a udržení pořádku. Díky odolným materiálům a pohodlnému systému přenášení je jeho používání pohodlné.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Cestovní batohy Osprey jsou vaším věrným společníkem na cestách

Americká značka Osprey, kterou najdete v horském obchodě 8a.cz nabízí širokou škálu batohů. Od horských modelů přes městské až po cestovní. Ty tvoří zajímavou skupinu, protože kombinují vlastnosti horských batohů s charakterem městských modelů. Cestovní batohy Osprey přebírají od svých trekingových bratrů především vysoce odolné materiály, ze kterých jsou ušity, a pohodlný nosný systém. Rozsáhlý nosný systém je nesmírně důležitý, aby vám během cesty poskytl optimální pohodlí. Může se stát, že budete muset nosit batoh několik hodin v kuse. Abyste se vyhnuli bolestem zad a přetěžování, musí nosný systém co nejvíce odlehčit vašim zádům a přizpůsobit se tvaru vašeho těla. Cestovní batohy Osprey přebírají z městských modelů vysokou funkčnost, velké množství kapes a řešení umožňující bezpečnou přepravu elektronických zařízení. Prohlédněte si širokou nabídku batohů v obchodě horský obchod a vyberte si ten správný model. 8a.cz a najděte si ten správný model.

Tento cestovní batoh Osprey si zamilujete!

Jako cestovatel nebo turista s batohem na zádech oceníte u modelů batohů určených na cesty řadu funkcí! Můžete si je sbalit jako kufr, ale zároveň si je v případě potřeby snadno naložíte na záda. Jsou ideální na cestu kolem světa nebo na dovolenou s batohem na zádech. Malý batoh, který se připojuje k hlavnímu zavazadlu, je ideální pro prohlídku města nebo lehkou turistiku. Zvláště když si hlavní batoh necháte ve skříňce na zavazadla, v hotelu nebo na ubytovně. Cestovní batohy Osprey jsou ideální na místa, kde by tradiční kufr na kolečkách mohl mít problémy. Proto s nimi budete jezdit nejen do turistických destinací, ale také na služební cesty nebo jako student na pravidelnou trasu student-domov.

Cestovní batohy Osprey vás překvapí svým komfortem. Využívají stejná technologická řešení, která se používají v horských modelech. Odvětrávaný, nastavitelný nosný systém se přizpůsobí přirozenému zakřivení vaší páteře. Pohodlný a dobře polstrovaný bederní pás přenáší váhu batohu ze zad na boky. Díky správnému nastavení popruhu bude vaše zavazadlo řádně stabilizováno. Nenaruší vaši rovnováhu a nezatíží vás. Bederní pás je také možné schovat do batohu. Díky tomu je možné dosáhnout struktury typické pro kufr. To je užitečné zejména na letišti při odbavování zavazadel. Ve spodní části konstrukce jsou popruhy umožňující připevnění karimatky nebo spacího pytle.

Cestovní batohy Osprey s funkcí kufru

Cestovní batohy Osprey kombinují vlastnosti kufru a batohu. Mimo jiné přebírají organizaci prostoru v hlavní komoře batohu od kufrů. Řešení, které je zde použito, je známé z klasických kufrů - upevněné popruhy udržují obsah na místě. Díky širokému otevírání s velmi pevným zipem získáme okamžitý přístup do hlavního prostoru. Snadno tak najdeme hledanou položku, aniž bychom museli vyndávat celý obsah batohu. Cestovní batohy Osprey lze nosit také jako cestovní tašku - v ruce nebo na rameni. To je možné díky ramenním popruhům, které lze odepnout a schovat do batohu, což se vám bude hodit při pohybu po letišti nebo nádraží.

Batohy pro cestování v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete mnoho modelů batohů, které jsou vhodné nejen pro různé horské sporty, ale také pro cestování. Spojují v sobě vlastnosti kufru, cestovní tašky a pohodlného batohu, který si můžete s úspěchem vzít s sebou i na horské výpravy. Cestovní batohy Osprey vás překvapí svou funkčností, inovativností a odolností proti mechanickému poškození. Vyberte si ideální model pro vás a užijte si pohodlí batohu Osprey! V našem internetovém i kamenném obchodě najdete široký výběr modelů, se kterými se budete moci vydat na cestu třeba i kolem světa!