top

Cestovní batohy Deuter

Cestovní batohy Deuter ® jsou ideální na cesty. Ať už jedete z bodu A do bodu B, nebo se vydáváte na roční cestu kolem světa! Tyto batohy jsou pohodlné, praktické, odolné a mimořádně funkční.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Vymazat

Tento cestovní batoh Deuter si můžete vzít s sebou i na cestu kolem světa!

Jen několik outdoorových značek se může pochlubit tak působivou kolekcí cestovních nebo horských batohů. Německá značka Deuter, která je na trhu nepřetržitě od roku 1898, shromáždila obrovskou kolekci! Jejich batohy jsou rozlišeny pro konkrétní outdoorové aktivity, aby cílové skupině spotřebitelů poskytovaly maximální pohodlí a spokojenost. Cestovní batohy Deuter jsou od začátku až do konce určeny pro lidi na cestách. Jsou ideální pro studenty na cestách mezi kolejí a domovem, světoběžníky a cestovatele s batohem na zádech, kteří cestují po zemi, kontinentu nebo dokonce po celém světě! Mohou se také ukázat jako nepostradatelné na služebních cestách, protože konstrukce batohu se často ukáže jako pohodlnější a praktičtější než tahání kufru na kolečkách za sebou. Podívejte se na naši širokou nabídku batohů na cesty a vyberte si model, který vás zajímá!

Deuter pánské a dámské cestovní batohy - jaké je jejich rozdělení?

Značka Deuter používá ve svých produktech rozdělení na dámské a pánské modely. Nejde jen o vizuální stránku viditelnou na první pohled, ale především o funkčnost. Dámské cestovní batohy Deuter jsou přizpůsobeny kratšímu trupu. Ramenní popruhy mají také odlišný tvar, který zohledňuje rozdílnou anatomii mužů a žen. Podstatou této kategorizace je kromě nosného systému také profilace ramenních a bederních pásů. Dámské modely jsou lépe odpružené. Zatímco u batohů s menší kapacitou nejsou tyto rozdíly tak patrné, u větších batohů mají skutečný vliv na komfort používání.

Pro tyto detaily si cestovní batohy Deuter bezvýhradně zamilujete

Německá preciznost zpracování je zde patrná doslova na každém kroku. O cestovních batozích Deuter lze říci, že jsou dokonalé v každém detailu! Počínaje použitím vybraných syntetických materiálů pro jejich šití. které jsou odolné proti mechanickému poškození, včetně oděru a roztržení. Nejčastěji používaným materiálem je polyamid a polyester s velmi hustou vazbou. Je pokryta speciální impregnační vrstvou, která zpomaluje nasáknutí vnější vrstvy materiálu. V případě silnějších srážek nebo při přepravě batohu v zavazadlovém prostoru můžeme použít kryt, který je ukryt ve speciální vyhrazené kapse. Některé modely nabízejí možnost skrýt nosný systém, což je užitečné zejména při přepravě autobusem nebo letadlem. Zaprvé se volné popruhy a popruhy nezachytávají o dopravní pás a zadruhé se nosný systém během přepravy a přebalování nešpiní.

K cestovním batohům Deuter patří také připojitelný malý batoh s objemem přibližně 10 litrů. To je užitečné zejména tehdy, když hlavní zavazadlo cestuje odděleně. Do malého batohu si pak můžete sbalit nejdůležitější věci, jako jsou doklady, elektronika a oblíbená kniha - právě včas na cestu. Pokud používáte oba batohy najednou, malý batoh lze připevnit k hlavnímu batohu a nechat si tak volné ruce. Za zmínku stojí také velmi pohodlný přístup do hlavního prostoru. V závislosti na modelu se může otevírat shora nebo zepředu. Designově zámky připomínají otevírání kufru. Díky tomu máme přehled o celém hlavním prostoru, což nám umožňuje dostat se během několika okamžiků k tomu, co hledáme.

Cestovní batohy Deuter a nosný systém

Nosný systém je nejdůležitější součástí batohu a je přímo zodpovědný za vaše pohodlí na stezce. Cestovní batohy Deuter využívají nastavitelný nosný systém VariQuick®, který umožňuje plně přizpůsobit batoh tvaru vaší postavy. Uvnitř je umístěn lehký a extrémně odolný rám z pružinové oceli. Zádový panel, který přichází do přímého kontaktu s batohem, je vyroben tak, aby byla zajištěna maximální prodyšnost. Ramenní a bederní popruhy jsou navíc polstrované prodyšnou pěnou a extrémně odolným síťovaným potahem. To zajišťuje, že i v těch nejteplejších dnech může na zádech cirkulovat vzduch. Batoh byl vhodně upraven a přizpůsoben tělu, což znamená, že celé zavazadlo je stabilizované a pohybuje se spolu s vašimi pohyby.