top

Cepíny Blue Ice

Ledovky Blue Ice jsou navrhovány v srdci Alp, takže každý model je propracovaný do nejmenšího detailu. Nabídka zahrnuje různé druhy šeků pro horolezce, trusties a skialpinisty.
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Vymazat

Přilby Blue Ice - nejvyšší kvalita zpracování pro náročné

Značka Blue Ice je výrobcem nekompromisního vybavení, které uspokojí i ty nejnáročnější příznivce outdoorových aktivit. Díky kombinaci nejkvalitnějších materiálů a moderních řešení je každý kus našeho vybavení ještě lehčí a odolnější. Czekany této ceněné značky představují pokročilá řešení, která splní požadavky i těch nejzkušenějších uživatelů. Značka nabízí turistické modely, ledové modely a také skialpove cepiny Blue Ice. Všem je společná vynikající kvalita provedení a použití lehkých a extrémně odolných materiálů!

Široká nabídka modelů pro všechny horské aktivity

Blue Ice Hooks je široká nabídka produktů pro milovníky všech horských aktivit. Všechny modely jsou vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily. Díky tomu poskytují vynikající funkčnost a především bezpečnost. Líce splňují všechny normy požadované v Evropské unii, takže mohou být partnerem i v těch nejnáročnějších podmínkách. V závislosti na použití se ve výrobcích značky používají různé materiály, které umožňují vynikající odolnost a maximální snížení hmotnosti. Přilby Blue Ice jsou výrobky vyrobené ze slitin oceli a lehkých kovů. Díky použití moderních surovin, jako je titan, nabízí značka jedny z nejlehčích lícnic na světě Navíc je téměř každý výrobek vybaven přídavným krytem na čepel, který umožňuje chránit batoh před náhodným poškozením při přepravě připnutého šeku. Modely jsou určeny pro různé aktivity a osvědčí se jak při zimní turistice, tak při skialpinismu.

Podívejte se na ledové sekery Blue Ice v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho horského internetového obchodu 8a.cz najdete široký výběr této světoznámé značky ledových šeků. Od ultralehkých modelů pro skialpinismus až po turistické cepiny Blue Ice, které jsou ideální pro jakoukoli úroveň vašich znalostí. Široká nabídka modelů vám umožní vybrat nejen správnou velikost sekery na led, ale také její konstrukci pro konkrétní účel. Díky nejvyšší kvalitě zpracování bude váš nový model společníkem při vašich aktivitách po mnoho sezón.