top

Čepice pro děti

Dětské klobouky jsou barevné modely, které se budou líbit všem malým nositelům. V nabídce najdete teplé dětské čepice na zimu i letní modely s kšiltem.
Filtry (1)
Filtry
 1. Season Sale
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

 1. -36%
  Dětská čepice Reima Pohjoinen - grey pink
  Dětská čepice Reima Pohjoinen - grey pink
  včetně DPH 569Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 589Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 892Kč (-36%)

  wish list

 2. -36%
  Čepice pro děti Reima Pohjoinen - navy
  Čepice pro děti Reima Pohjoinen - navy
  včetně DPH 569Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 589Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 892Kč (-36%)

  wish list

 3. -33%
  Dětská čepice Vaude Kids Tammar Baseball Cap - dark sea
  Dětská čepice Vaude Kids Tammar Baseball Cap - dark sea
  včetně DPH 429Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 439Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 647Kč (-33%)

  wish list

 4. -35%
  Dětská čepice Vaude Kids Tammar Baseball Cap - wave
  Dětská čepice Vaude Kids Tammar Baseball Cap - wave
  včetně DPH 419Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 449Kč (-6%)
  Doporučená cena výrobce 647Kč (-35%)

  wish list

 5. -40%
  Dětská čepice Salewa Kids Logo Basecap - blue danube
  Dětská čepice Salewa Kids Logo Basecap - blue danube
  včetně DPH 419Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 439Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 700Kč (-40%)

  wish list

 6. -37%
  Kšiltovka pro děti Craghoppers Nosilife Desert Hat - khaki
  Kšiltovka pro děti Craghoppers Nosilife Desert Hat - khaki
  včetně DPH 629Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 649Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 1009 Kč (-37%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

Vymazat

Tepelky pro děti jsou zárukou pohodlí a tepla

Jako rodič chcete dát svému dítěti to nejlepší. Když ho poprvé vezmete na stezku, posadíte na lyže nebo pošlete na jeho první zimní tábor, chcete se ujistit, že jeho oblečení do přírody je spolehlivé. Dětská čepice bude hřát, ale nezpůsobí přehřátí při hře na sněhu. Teplé dětské čepice nabízené obchodem 8a.cz jsou vyráběny známými outdoorovými značkami, které vytvářejí i kolekce pro dospělé. Čepice pro děti jsou zárukou použití funkčních materiálů vynikající kvality a dokonalého zpracování. V takové čepici bude dítě dostatečně chráněno před chladem. Pokud chcete ve svém dítěti od útlého věku vzbudit turistickou vášeň, stojí za to myslet na to, abyste ho vybavili tím nejlepším horským oblečením.

Dětské klobouky, které se hodí do hor i do města

Dětské čepice jsou velmi univerzální modely, které vaše dítě využije jak při horských aktivitách, tak při každodenních procházkách ve městě nebo obecněji v běžném životě. Nabízíme modely pro mládež a děti, které jsou pro děti vhodné nejen z hlediska velikosti, ale také z hlediska příjemného a originálního designu. Medvídek, tučňák a fleecové klapky na uši jsou jen některé z příkladů, díky nimž jsou čepice pro děti vizuálně rozkošné. Funkčně se však neliší od dospělých modelů. To znamená, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, prodyšných materiálů s vysokou tepelnou izolací.

Z čeho jsou vyrobeny dětské čepice?

Zimní dětské čepice mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Účinně chrání hlavu, uši a dutiny dítěte před chladivými účinky větru, mrazu nebo sněhu padajícího z oblohy. Jsou vyrobeny bud ze syntetických, nebo přírodních vláken. Obě poskytují vynikající ochranu před chladem. Co je však také důležité, zejména pro děti, je jejich vynikající prodyšnost. Tím se zabrání přehřátí a následnému nadměrnému pocení pokožky hlavy. Zejména pro děti, které jsou neustále v pohybu.

Ať už jsou dětské čepice vyrobeny z přírodních vláken v podobě vlny, nebo z jejich syntetické obdoby v podobě akrylu, obě varianty zajišťují vysoký standard nositelnosti. Jsou velmi pohodlné a flexibilní. Neštípou citlivou pokožku hlavy. Nevyvolávají alergické reakce a na rozdíl od toho, co si obvykle spojujeme s vlnou, "nekoušou". Dětské čepice jsou příjemné na dotek a velmi funkční. Jako rodič jistě oceníte i sady - čepici a šusťákovou soupravu. Toto řešení poskytuje komplexní ochranu proti nízkým teplotám a chrání nejen hlavu, ale i krk.

Jakou dětskou čepičku pro své miminko?

Z hlediska kvality zpracování jsou si všechny modely rovny. Můžeme si proto vybrat z široké škály vzorů a barev. A ty jsou, jak musíme uznat, velmi originální a dokonale vyhovují dětskému vkusu. V nabídce jsou jak modely, které se hodí do městského stylu, tak celobarevné klobouky, díky nimž vaše dítě vynikne v davu. Což může být v přeplněných horských střediscích v zimě velkou výhodou ;) V této skupině najdete čepice s bambulí a klasické čepice. K dispozici jsou také teplé kukly, které se budou hodit zkušenému horskému turistovi nebo lyžaři. Dokonale ochrání nejen hlavu a krk před chladem, ale také tváře, nos a ústa. Ploché švy umožňují nošení pod helmou.

Jestliže čepice pro děti - pouze v 8a.cz

Jen u nás máte záruku vynikající kvality a špičkové technologie. Naše dětské klobouky vycházejí ze stejné výrobní linky jako klobouky pro dospělé. Jsou vyrobeny ze stejných funkčních materiálů, které vyhovují jemné pokožce vašeho dítěte. Nedráždí, neštípou. Velmi důležité je, že poskytují dítěti optimální tepelný komfort. Jak během dynamické hry, kdy se dítě potí, tak během odpočinku nebo spánku na čerstvém vzduchu zůstává klima v blízkosti pokožky hlavy příjemně suché. Dětská čepice příjemně hřeje, ale nezpůsobuje přehřátí.