top

Bundy Wild Country

Bundy Wild Country ® - ať už lyžujete, chodíte, běháte po horách nebo chodíte na túry, najdete pro sebe ideální model. Bundy, které splní všechna vaše očekávání!
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Wild Country - skvělá kvalita a provedení

Hledáte dodatečnou izolaci při venkovních aktivitách? Lezete a chcete mít maximální volnost pohybu? Pokud ano, jsou bundy Wild Country vynikající volbou. Vysoce kvalitní zpracování a pozornost věnovaná detailům zajišťují, že tyto pokročilé bundy jsou extrémně lehké a odolné. Díky tomu se nemusíte bát rychlého oděru materiálu nebo snadného mechanického poškození bundy. Při lezení vám poskytnou maximální volnost pohybu, která je nezbytná pro překonání dalších metrů stěny. Značka se také zaměřuje na ekologická řešení, aby snížila svůj dopad na životní prostředí. Vodoodpudivá úprava DWR neobsahuje PFC, které jsou extrémně škodlivé pro planetu a lidské zdraví! Když si vyberete bundu Wild Country, rozhodnete se pro výrobek nejvyšší kvality, který je stejně praktický jako ekologický.

Komfortní konstrukce do hor

Modely Wild Country připravené s ohledem na horolezectví často obsahují prvky, které jsou pro tuto kategorii jedinečné. Patří k nim i speciální kapsy určené k nošení lezecké obuvi. Ty, držené blíže k tělu, udržují optimální teplotu. Nastavitelné a přiléhavé kukly umožňují zachovat plné zorné pole, což je při lezení zásadní. Co však dělá bundy Wild Country obzvláště výjimečnými, je izolace WildWoolCelliant®, která je v nich použita. Tato inovativní technologie kombinuje 40 % vysoce kvalitní přírodní vlny a 60 % syntetického materiálu Celliant. Tato kombinace nejenže izoluje od chladu, ale také umožňuje vracet tepelnou energii, která vzniká během cvičení. Izolační vrstva odráží teplo a nedovoluje mu unikat mimo bundu. To je ideální pro statické situace. Takže až budete slézat dolů, abyste zajistili svého lezeckého partnera, nebude vám tak rychle zima!

Bundy Wild Country v nabídce obchodu 8a.cz

Nabízíme dámské i pánské bundy Wild Country. Jejich kvalitní konstrukce a praktický design se skvěle hodí pro dny strávené na skalách. Jejich pokročilá izolace vás udrží v teple jak při lezení, tak při jištění. Díky vynikajícímu zpracování a použití lehkých a oděruvzdorných materiálů bude tato bunda partnerem pro vaše lezecké aktivity po mnoho sezón.