top

Bundy Ocun

Bundy Ocun® jsou technické bundy pro všechny outdoorové aktivity. Tyto lehké, sbalitelné, odolné a funkční bundy jsou vhodné pro všechny měsíce v roce.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Ocun - skvělá volba nejen pro horolezce

Lezete a hledáte bundu, která bude ideální pro jištění vašeho partnera? Nebudete při venkovních aktivitách mrznout? Oceňujete praktičnost a vysokou kvalitu zpracování? Pokud ano, pak jsou pro vás bundy Ocun ideální volbou. Česká značka kombinuje klasický styl s promyšlenými a funkčními prvky. Jejich výrobky jsou proto velmi praktické a dobře fungují v široké škále scénářů. Bundy Ocun, protože jsou tak univerzální, že je budete nosit nejen na horách, ale i ve městě. Tepelného komfortu byste se přece neměli vzdávat, ať už máte jakékoli plány.

Vysoce kvalitní zpracování a klasický design

Bundy Ocun jsou založeny na osvědčených řešeních, která jsou na trhu s outdoorovými bundami již desítky let. Aby účinně izolovaly od chladu, jsou vyplněny přírodním prachovým peřím. Její vysoká elasticita umožňuje akumulaci tepla uvnitř bundy, což vám zajistí tepelný komfort. Díky použití tohoto typu izolace je bunda extrémně lehká a stlačitelná. Izolace je chráněna lehkou a extrémně oděruvzdornou tkaninou. Nastavitelná kapuce nahrazuje v mrazivých podmínkách čepici. Její dokonalý střih je vhodný zejména do větrného počasí. Zajímavým řešením, které je u jiných značek prakticky nevídané, jsou dvě vnitřní kapsy na lezecké boty. To je udržuje v teple. Bundy Ocun se při přepravě snadno slisují a ušetří tak drahocenné místo v batohu!

Nabídka bund Ocun v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě nabízíme dámské a mužské modely bund Ocun. Jejich nekompromisní kvalita provedení zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Při výběru bund Ocun si vybíráte osvědčené výrobky s klasickou konstrukcí. Díky estetickému designu je lze snadno používat nejen na horách, ale i ve městě. Použití přírodní výplně je ideální volbou v nejchladnějších dnech, kdy naše tělo rychle ztrácí teplo. Podporovat svého partnera nebo třeba venčit psa v parku? Ať už jsou vaše plány jakékoli, vybrat si bundu od české značky je skvělé rozhodnutí!