top

Bundy Icebreaker

Bundy Icebreaker® jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a membrán na Novém Zélandu. Technické bundy jsou střižené tak, aby vám padly jako druhá kůže. Poskytují naprostou volnost pohybu.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Icebreaker - špičková kvalita a výkon

Novozélandská společnost Icebreaker je bezpochyby nejvíce spojován s kvalitním spodním prádlem z merino vlny. Návrháři značky se rozhodli použít tuto ušlechtilou surovinu také při výrobě bund. Bundy Icebreaker jsou proto vybaveny izolací z přírodních vláken merino vlny. To zajišťuje vysokou úroveň izolace proti chladu, a tím i tepelný komfort během aktivity. Vlna také neztrácí své vlastnosti při vystavení vlhkosti, zůstává dlouho svěží a je antibakteriální. Bundy Icebreaker jsou proto vhodné pro turistiku a dlouhé náročné treky. Díky jejich konstrukci je lze v závislosti na podmínkách použít jako samostatnou vnější vrstvu nebo jako funkční střední vrstvu!

Moderní řešení

Jak se na outdoorové oblečení sluší, i bundy Icebreaker využívají inovativní řešení a technologie. Izolace MerinoLOFT™ se skládá z merino vláken, ale to není vše! Tkaniny používané při výrobě pocházejí od renomovaného výrobce Pertex®. Jejich hlavními vlastnostmi jsou výjimečná lehkost a odolnost proti mechanickému poškození a oděru. Tím se chrání izolace a my se můžeme z oděvů těšit delší dobu! V neposlední řadě jsou tyto tkaniny také ošetřeny vodoodpudivou úpravou, aby se minimalizovalo riziko jejich rychlého promočení. Bundy Icebreaker jsou také vyrobeny ekologicky šetrným způsobem. Výše zmíněné tkaniny obsahují recyklovaná vlákna a nepromokavá úprava neobsahuje extrémně toxické PFC. Když si vyberete bundy Icebreaker, rozhodnete se pro praktický, ekologický výrobek, který se stane základem vašeho zimního šatníku!

Bundy Icebreaker v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete dámské a pánské bundy Icebreaker. Díky své moderní konstrukci budou dobře fungovat jako primární nebo sekundární hřejivá vrstva. Pokud tedy zimu nestrávíte na gauči, nehledejte nic jiného než bundy špičkové kvality od společnosti Icebreaker! Jejich funkčnost je ideální pro horské i městské aktivity. Na vysoký tepelný komfort se můžete těšit po celou podzimní a zimní sezónu.