top

Bundy GORE-TEX The North Face

Bundy The North Face® GORE-TEX představují ucelenou řadu výrobků pro nejrůznější outdoorové aktivity. Najdete zde nejzávažnější modely PRO s třívrstvou membránou pro zimní vrstvení ve vysokých horách, bundy technického střihu pro milovníky turistiky a trekkingu i lifestylové bundy GORE-TEX®, které budete rádi nosit každý den.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Bundy The North Face GORE-TEX - kvalita a ochrana

Hledáte funkční outdoorovou bundu do náročných podmínek? Chystáte se na trekking, horolezectví nebo skialpinismus? Ať už máte jakékoli plány, zvolte si bundu The North Face GORE-TEX Americký výrobce známý svým kvalitním zpracováním a vynikající funkčností sází výhradně na nejlepší technologie. The North Face proto sáhla po membránách GORE-TEX®. Ty poskytují 100% ochranu před srážkami a větrem. Jejich vysoká prodyšnost umožňuje odpařování potu vznikajícího při cvičení. Díky tomu se nemusíte bát přehřátí během aktivity. Americká značka navíc stále častěji používá recyklované materiály. Proto se vyplatí sáhnout po jejich pokročilých membránových bundách. Konstrukce s membránou GORE-TEX® nabízí 100% ochranu před zrádným horským počasím.

GORE-TEX® 2L nebo 3L?

Prohlížíte-li si nabídku bund GORE-TEX od společnosti The North Face , určitě narazíte na výše uvedený nápis. Záleží na tom, který z nich přidáte k názvu membrány? Samozřejmě, že ano! Označení 2L a 3L udává počet vrstev, ze kterých je vaše nová bunda vyrobena. 3L znamená, že se jedná o třívrstvou konstrukci. V tomto případě jsou vnější tkanina, membrána a podšívka zalaminovány do jedné tkaniny. Díky tomu je bunda lehčí a odolnější. Navíc ji můžete sbalit do malého balíčku, který se vám snadno vejde do batohu! Naproti tomu bunda GORE-TEX od společnosti The North Face s membránou označovanou jako 2L má zcela jinou konstrukci. Zde je membrána laminována pouze na vnější tkaninu. Podšívka zůstává volná, což činí bundu těžší a nemůžete ji sbalit do tak malé velikosti jako 3L řešení. Dvouvrstvé membrány jsou však mnohem levnější na výrobu, a proto často nacházejí kupce na trhu turistických výrobků. Trojvrstvé lamináty jsou naopak doménou nejpokročilejších výrobků, obvykle určených pro horolezectví a trekking.

Bundy The North Face GORE-TEX v obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete mnoho pánských i dámské bundy GORE-TEX od The North Face. Každý z nich poskytuje úplnou ochranu před mokrem a větrem. Maximální pohodlí zajišťuje membrána GORE-TEX® s extrémně vysokou prodyšností. Když si vyberete bundu od tohoto uznávaného amerického výrobce, vybíráte si nekompromisní výrobek, který vás ochrání před povětrnostními vlivy i v extrémních podmínkách.