top

Bundy GORE-TEX Salewa

Bundy Salewa® GORE-TEX jsou navrženy tak, aby vás plně ochránily před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Jsou určeny pro aktivní lidi a jsou navrženy tak, aby dokonale odváděly pot od okamžiku, kdy si je obléknete, po celý den na treku, při běhu nebo na skialpech. Díky membráně GORE-TEX® nebudete mít potřebu svlékat si vrstvy pokaždé, když se na cestě zastavíte.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
 1. -23%
  Bunda GORE-TEX Salewa Ortles GTX 3L Jacket - gold

  wish list

 2. -24%
  Bunda Salewa Ortles GTX Pro Stretch Jacket - pale frog

  wish list

 3. -30%
  Dámská bunda GORE-TEX Salewa Lagorai - black out

  wish list

 4. -28%
  Bunda GORE-TEX Salewa Lagorai Jacket - pale frog

  wish list

 5. -40%
  Bunda GORE-TEX Salewa Lagorai Jacket - black out

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Salewa GORE-TEX - dokonalá ochrana

Hledáte bundu pro outdoorové aktivity? Chystáte se na pěší turistiku, trekking nebo třeba na zimní výlet do Alp? Chcete nejvyšší možnou úroveň ochrany? Ať už máte v plánu cokoli, sáhněte po bundě Salewa GORE-TEX Je to skvělá volba díky své vysoké kvalitě a pokročilé technologii. Značka Salewa nepřijímá polovičaté opatření. Ochranu před srážkami zajišťuje membrána, která je považována za nejlepší na světě. Díky materiálu GORE-TEX® máte zaručenou naprostou nepromokavost a větruodolnost. Vysoká prodyšnost navíc umožňuje rychlé odpařování potu z pokožky během cvičení. Toto řešení bylo testováno v těch nejnepříznivějších podmínkách. Pomohla zdolat některé z nejvyšších a nejtěžších vrcholů na světě. Výběr bundy Salewa GORE-TEX vám zajistí maximální úroveň ochrany před extrémními povětrnostními podmínkami.

Membrány GORE-TEX® - jak se liší?

Jak víte, membrány GORE-TEX® se vyrábějí v mnoha různých verzích pro konkrétní aktivity. Pokud vám jde o maximální prodyšnost a výkonnostní trénink, možná budete chtít zvolit řešení GORE-TEX® Active. Bundy s touto membránou jsou také velmi lehké, což vám umožní minimalizovat hmotnost vašeho vybavení. Potřebujete univerzální ochranu, ale hmotnost a sbalitelnost pro vás nejsou příliš důležité? Pak už nehledejte nic jiného než bundy Salewa GORE-TEX s membránou v provedení Products! Pokud jste turista a potřebujete model, který vás ochrání, když se zhorší počasí, ale zároveň se dá sbalit na minimum, je pro vás Paclite ideální. Nejpokročilejší a nejdražší verzí membrány je GORE-TEX® Pro. Její třívrstvá konstrukce se osvědčí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vnější tkaniny jsou extrémně odolné proti poškození, a proto je upřednostňují pokročilí lezci.

Bundy Salewa GORE-TEX v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete dámské i pánské bundy Salewa GORE-TEX. Bez ohledu na jejich typ a účel se můžete spolehnout na 100% ochranu před srážkami a větrem. Vysoká prodyšnost usnadňuje udržení optimální tělesné teploty během cvičení. Bundy Salewa jsou ideální volbou pro nejnáročnější turisty. Když po nich sáhnete, zajistíte si dlouhodobého partnera pro všechny horské bitvy, který vás nikdy nezklame. Díky němu se nemusíte bát náhlého zhoršení počasí!