top

Bundy GORE-TEX La Sportiva

Bunda La Sportiva ® GORE-TEX je produktová řada pro rychlé a efektivní outdoorové sporty za každého počasí. Běhejte, lyžujte a nebojte se, že zmoknete, když prší nebo sněží. Díky membráně GTX máte kompletní ochranu proti vlhkosti.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy La Sportiva GORE-TEX - špičková kvalita a ochrana

Jste rychlý běžec, když jedete do hor? Jste zvyklí na běžecký trénink a rychlé stoupání při skialpinismu? Pokud ano, je pro vás bunda La Sportiva GTX ideální podporou. Extrémně lehká konstrukce italské značky La Sportiva jsou založeny na membráně GORE-TEX® Active. Je navržen tak, aby vás 100% chránil před deštěm a sněhem. Konstrukce bundy také brání větru, což minimalizuje riziko prochladnutí. Tato verze membrány má však ještě jednu klíčovou vlastnost. Její prodyšnost je extrémně vysoká, a to i ve srovnání s jinými membránami z rodiny GORE-TEX®. V bundě La Sportiva GORE-TEX tak můžete počítat s tím, že vaše pokožka zůstane pohodlně v suchu i ve chvílích extrémní námahy.

Co nám dává membrána GORE-TEX®?

Především naprostá ochrana proti promočení! To je způsobeno mikroporézní konstrukcí membrány. Výrobní proces tohoto řešení zahrnuje natahování teflonové fólie. Tím se v membráně vytvoří mikroskopické trhliny. Dostatečně velký na to, aby jím mohla procházet vodní pára, ale dostatečně malý na to, aby jím nemohla projít kapalná voda! Bundy La Sportiva GORE-TEX proto zaručují nejvyšší úroveň ochrany před povětrnostními vlivy. Navíc membrána GORE-TEX® použitá v jejich konstrukci má nejpokročilejší třívrstvou konstrukci. To znamená, že vnější tkanina, membrána a podšívka jsou laminovány do jedné vrstvy tkaniny. Díky tomu bylo možné dosáhnout extrémně lehkého výrobku! Tento typ konstrukce navíc umožňuje sbalit bundu do extrémně kompaktních rozměrů. To znamená, že ho můžete sbalit do kapsy batohu, když ho nepotřebujete!

Bundy La Sportiva GORE-TEX v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete dámské i pánské bundy La Sportiva GORE-TEX. Když po nich sáhnete, sázíte na 100% ochranu před srážkami a větrem. Konstrukce bundy je navržena pro výkonnostní sport a poskytuje maximální prodyšnost. Díky tomu zůstane vaše pokožka příjemně suchá i během náročné aktivity. Bunda La Sportiva s membránou GTX je ideální volbou pro nejnáročnější outdoorové nadšence!