top

Bundy GORE-TEX Dynafit

Bunda GORE-TEX Dynafit ® v obchodě 8a.cz je nabídkou pro milovníky vytrvalostních horských sportů: skitouring/freeriding v hustém sněžení a trail running v dešti. Kombinují nejlepší nepromokavou membránu na trhu se zaručeným suchem!
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
  1. -33%
    Bunda Dynafit Traverse GORE-TEX Jacket - reef

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Dynafit GORE-TEX - ideální volba do hor

Dynafit je výrobce, který vytváří nekompromisní produkty. Kombinace nejkvalitnějších materiálů a moderních řešení je receptem na úspěch. Pokud tedy běháte, skáčete padákem nebo se jen rychle a lehce pohybujete v horách, je bunda Dynafit GORE-TEX ideální volbou. Membrána GORE-TEX® zajišťuje naprostou nepromokavost a větruodolnost. Vysoký index prodyšnosti pomáhá zbavit se vlhkosti, která se během cvičení tvoří na pokožce. Díky tomu se můžete spolehnout na maximální ochranu a pohodlí, které jsou při horských aktivitách nezbytné.

Jaký model si vybrat?

Vhodné pro daný účel! Bundy lze rozdělit na modely pro turistiku, skialpinismus a běh. Každá bunda Dynafit GORE-TEX je díky své konstrukci dokonale přizpůsobena konkrétní aktivitě v horách. Trekingové bundy poskytují maximální ochranu proti srážkám a větru a sbalí se do kompaktní velikosti. Naproti tomu běžecké modely jsou navrženy tak, aby byly co nejlehčí. Za zmínku stojí patent použitý v některých z nich. Zip umožňuje nosit pod bundou vestu nebo batoh, který chrání její obsah. Samostatnou kapitolou jsou lyžařské bundy Dynafit GORE-TEX Ty většinou kombinují výhody dvou membrán GORE-TEX®: Paclite Plus a Active. Díky tomu jsou robustní na těle a vysoce prodyšné v oblasti ramen. Tato kombinace je mimořádně praktická a pohodlná! Je však důležité mít na paměti, že ať už si vyberete jakoukoli bundu s výhodami membrány GORE-TEX®, bude vás 100% chránit před srážkami a větrem!

Nabízené bundy Dynafit GORE-TEX 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku bund pro různé účely. Od běžeckých konstrukcí až po ty určené pro skialpinismus. Kolekce se skládají z pánských a Dynafit GORE-TEX bundy pro ženy. Ať už se věnujete jakémukoli typu horské aktivity, model od tohoto uznávaného výrobce vás ochrání před extrémními povětrnostními podmínkami. Kombinace membrány a vysoce kvalitních tkanin zajišťuje odolnost vaší nové bundy. Jeho výběrem sáhnete po nekompromisním produktu, který vám bude oporou po mnoho turistických sezón.