top

Bullseye Meats

Bullseye Meats jsou vysoce kvalitní hovězí jerky a další masové pochoutky. Jsou skvělým doplňkem jídelníčku při mnoha horských aktivitách. Užijte si jedinečnou chuť Bullseye Meats na cestách!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Bullseye Meats v obchodě 8a.cz

Značka Bullseye Meats je jedním z prvních větších evropských výrobců sušeného masa. Na trhu působí od roku 2003, a proto si můžete být jisti, že její zaměstnanci vědí o správném sušení masa téměř vše. Zvláštní pozornost je věnována kvalitě hovězího masa. K sušení se používá pouze nejlepší maso z kontrolovaných chovů. Výsledkem je produkt nejvyšší kvality a výjimečné chuti. Tato značka je i nadále lídrem mezi evropskými výrobci sušeného masa.

Sušené hovězí maso Bullseye Meats – skvělá pochoutka pro aktivní lidi

Sušené maso je chutnou svačinou při mnoha činnostech. Poskytuje velké množství bílkovin při velmi nízkém obsahu tuku. Bez významu nejsou ani výjimečné chuťové vlastnosti, které se těžko srovnávají s jakoukoli jinou pochoutkou. Sušené hovězí maso Bullseye Meats se připravuje pouze z masa nejvyšší kvality. Díky léty zdokonalovaným receptům si jeho chuť podmanila chuťové buňky mnoha lidí. Sušené maso je velmi lehké a snadno se skladuje, přesto poskytuje dostatek energie. Proto je oblíbenou volbou pro výlety a exkurze. Snadno se vejde do batohu nebo tašky a je skvělým způsobem, jak zpestřit jednotvárnou stravu během delších výprav. Malý balíček Bullseye Meats je vynikající volbou na kratší túry, ideální jako svačina při túrách na méně náročných trasách.

Bullseye Meats – obchod 8a.cz je velký výběr příchutí

V naší nabídce si každý gurmán najde svou oblíbenou příchuť sušeného hovězího masa. Nejoblíbenější z nich budou bezpochyby dvě tradiční varianty - Original a Classic, díky nimž nejvíce pocítíte chuť masa. Pro ty, kteří chtějí ochutnat trochu aromatičtější druhy, připravila společnost Bullseye Meats Smoked, Teriyaki a Cajun hovězí maso. Ty jsou k dispozici v různě velkých baleních, takže si s sebou můžete vzít jak malou svačinu, tak i trochu více masa na delší túru. Jsou také ideální pochoutkou na večerní posezení s přáteli, když si chcete odpočinout po náročném dni.