top

Brettschneider

Brettschneider to jsou moskytiéry, které se staly nedílnou součástí turistické výbavy nejen při výletech do tropů, ale i při kempování u jezera nebo při turistice po horských stezkách.
2
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce

Moskytiéry Brettschneider

Dlouholeté zkušenosti umožnily vytvořit širokou škálu moskytiér dokonale přizpůsobených vašim potřebám. K dispozici jsou modely pro 1 a 2 osoby, které jsou ideální pro cestování ve dvojici. Díky mnoha dostupným tvarům si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu použití. Moskytiéry Brettschneider ve tvaru pyramidy, krychle a mnoha dalších tvarů jsou ideální pro zavěšení nad postel, karimatku nebo turistickou matraci. Výrobky této značky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, aby byla zaručena maximální spokojenost všech uživatelů. Moskytiéry se snadno skládají do malého transportního obalu, takže je lze snadno sbalit do kufru nebo batohu. Chystáte se na dovolenou do teplejších a vlhčích oblastí nebo se jen chcete chránit před komáry u českých jezer? Optimální volbou je moskytiéra Brettschneider.

Moskytiéra je v tropech i mimo ně nezbytností

Moskytiéry oceníte především v horkém podnebí, kde může hmyz přenášet nebezpečné nemoci. Jemná síťovina představuje první ochrannou bariéru proti létajícímu hmyzu, čímž výrazně snižuje riziko onemocnění. V našich klimatických podmínkách se také často volí moskytiéra. V letní sezóně je vynikající ochranou proti komárům a umožňuje pohodlný a nerušený spánek nebo odpočinek. Táboření u jezera nebo v lese může být mnohem pohodlnější, pokud je místo na spaní přikryto moskytiérou.