top

Boty GORE-TEX Invisible Fit

Běžecké boty s technologií GORE-TEX Invisible Fit jsou extrémně lehké a mají nepromokavou membránu (dokonale integrovanou do svršku!). Seznamte se s běžeckou botou, kde je membrána, ale necítíte ji. Ideální pro běh v zimě a dešti.
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
  1. -22%
    Běžecké boty  Dynafit Ultra 100 GTX - reef/ibis

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Vymazat

Technologie obuvi GORE-TEX Invisible Fit

Technologie GORE-TEX Invisible Fit je nový způsob integrace ochranného laminátu GORE-TEX® do svršku obuvi, speciálně navržený pro běžeckou obuv. Poskytuje stejnou plnou ochranu proti vlhkosti a větru v nepříznivých povětrnostních podmínkách jako ostatní technologie GORE-TEX®, ale přidává větší flexibilitu, lepší přizpůsobení a pocit z nohou a nižší hmotnost, takže na noze nepocítíte žádný rozdíl mezi nepromokavou a nepromokavou běžeckou botou.

Přesněji řečeno, laminace GORE-TEX® byla navržena téměř od základu - tak, aby se přímo spojila s různými svršky sportovních bot (bez volných míst mezi vrstvami). Dokonalé přizpůsobení membrány GORE-TEX® svrchnímu materiálu boty znamená, že jsou eliminovány vrásky a záhyby, takže nevznikají žádná tlaková místa ani volné prostory. Běžecká obuv s technologií GORE-TEX Invisible Fit znamená nižší hmotnost, odolnost proti promočení nebo hromadění vody mezi vrstvami svršku a rychlejší schnutí. Jsou ideální volbou pro běhání v zimě, v dešti nebo při tání sněhu.

Jak byl vyvinut GORE-TEX INVISIBLE FIT?

Koncepce úpravy technologie tak, aby byla membrána umístěna uvnitř svršku, se zrodila po průzkumu mezi zákazníky společnosti Gore, v němž celých 65 % běžců uvedlo, že běhají za mokra, deště (a v zimě za sněhu), 75 % běžců se nevzdává tréninku v chladnějším počasí a hlavní obavy u membránových bot byly větší tuhost a delší doba schnutí. "Běžci se chtějí věnovat své vášni i v těch nejtěžších podmínkách," řekl. - říká Kirk Christensen, produktový specialista divize tkanin společnosti Gore. "Obuv GORE-TEX® Invisible Fit jsme vyvinuli v reakci na poptávku zákazníků a zpětná vazba, kterou dostáváme od všech, kteří tento výrobek používají, je neuvěřitelná. " Testeři nám říkají: "Podle střihu mě překvapilo, že se jedná o nepromokavou , prodyšnou obuv. Nikdy jsem si nemyslel, že by ochranná bota mohla tak dobře ležet ".