top

Boty Dynafit

Boty Dynafit jsou nejmodernější obuví, která poskytuje bezkonkurenční přilnavost a rychlost na jakémkoli trailu. Podívejte se na spolehlivé horolezecké boty vyrobené speciálně pro milovníky rychlého terénu.
22
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce

Boty Dynafit

Pokud rádi běháte a lehce se pohybujete v horách, jsou boty Dynafit vynikající volbou. Výběr sněžného leoparda jako loga společnosti nebyl náhodný. Tato neuvěřitelně rychlá a nepolapitelná kočka ztělesňuje hodnoty výrobce. Obuv Dynafit se vyznačuje extrémní lehkostí a pokročilým designem, který vám umožní překonávat hranice, jež jsou před vámi nastaveny. Partnerství s nejzkušenějšími výrobci, jako jsou GORE-TEX® a Vibram®, zajišťuje, že boty Dynafit jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. To zajišťuje pohodlí, bezpečnost a maximální přilnavost na každém typu stezky.

Boty Dynafit pro milovníky rychlosti

Boty Dynafit se dělí do dvou kategorií. Modely běžeckých bot jsou připraveny na dlouhé tréninky i náročné závody. A lezecké boty Dynafit mají konstrukci co nejpodobnější běžeckým modelům, díky čemuž jsou extrémně lehké. Pokud tedy patříte k lehkým turistům a každý gram vybavení navíc považujete za zbytečnou zátěž, jsou tyto boty určeny právě pro vás. V portfoliu značky stojí za zmínku zejména modely z kolekce DNA, které jsou díky své mimořádně vyspělé konstrukci častou volbou profesionálů. Extrémně lehký a zároveň odolný svršek v kombinaci s dobře odpruženou podrážkou je receptem na úspěch. Když závodíte v běhu na lyžích, je Dynafit tou správnou volbou!

Jaké boty Dynafit si vybrat?

Boty Dynafit jsou k dispozici nejen v plných dámských a pánských velikostech. V závislosti na účelu, pro který si boty vyberete, se také dodávají v různých objemech. Ty, které jsou určeny lidem účastnícím se soutěží, budou vybavenější. Na druhou stranu pro milovníky dlouhých vzdáleností budou svršky objemnější. Díky tomu najdou naše nohy v obuvi vždy správnou úroveň opory a pohodlí. Další vlastností, které byste měli věnovat pozornost, je úroveň odpružení daného modelu. Pokud běháte na závodech, vyplatí se zvolit výrobek, který vám umožní lépe vnímat trasu a přesněji umisťovat kroky. Pokud se však chystáte na ultramaraton nebo nepovažujete běh pod dvacet kilometrů za trénink, vyplatí se zvolit model z řady, která poskytuje maximální úroveň tlumení a oddělení od země.