top

Boty Dynafit

Boty Dynafit jsou nejmodernější obuví, která poskytuje bezkonkurenční přilnavost a rychlost na jakémkoli trailu. Podívejte se na spolehlivé horolezecké boty vyrobené speciálně pro milovníky rychlého terénu.
Filtry (1)
Filtry
  1. 1001 - 1300 g
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Boty Dynafit

Pokud rádi běháte a lehce se pohybujete v horách, jsou boty Dynafit vynikající volbou. Výběr sněžného leoparda jako loga společnosti nebyl náhodný. Tato neuvěřitelně rychlá a nepolapitelná kočka ztělesňuje hodnoty výrobce. Obuv Dynafit se vyznačuje extrémní lehkostí a pokročilým designem, který vám umožní překonávat hranice, jež jsou před vámi nastaveny. Partnerství s nejzkušenějšími výrobci, jako jsou GORE-TEX® a Vibram®, zajišťuje, že boty Dynafit jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. To zajišťuje pohodlí, bezpečnost a maximální přilnavost na každém typu stezky.

Boty Dynafit pro milovníky rychlosti

Boty Dynafit se dělí do dvou kategorií. Modely běžeckých bot jsou připraveny na dlouhé tréninky i náročné závody. A lezecké boty Dynafit mají konstrukci co nejpodobnější běžeckým modelům, díky čemuž jsou extrémně lehké. Pokud tedy patříte k lehkým turistům a každý gram vybavení navíc považujete za zbytečnou zátěž, jsou tyto boty určeny právě pro vás. V portfoliu značky stojí za zmínku zejména modely z kolekce DNA, které jsou díky své mimořádně vyspělé konstrukci častou volbou profesionálů. Extrémně lehký a zároveň odolný svršek v kombinaci s dobře odpruženou podrážkou je receptem na úspěch. Když závodíte v běhu na lyžích, je Dynafit tou správnou volbou!

Jaké boty Dynafit si vybrat?

Boty Dynafit jsou k dispozici nejen v plných dámských a pánských velikostech. V závislosti na účelu, pro který si boty vyberete, se také dodávají v různých objemech. Ty, které jsou určeny lidem účastnícím se soutěží, budou vybavenější. Na druhou stranu pro milovníky dlouhých vzdáleností budou svršky objemnější. Díky tomu najdou naše nohy v obuvi vždy správnou úroveň opory a pohodlí. Další vlastností, které byste měli věnovat pozornost, je úroveň odpružení daného modelu. Pokud běháte na závodech, vyplatí se zvolit výrobek, který vám umožní lépe vnímat trasu a přesněji umisťovat kroky. Pokud se však chystáte na ultramaraton nebo nepovažujete běh pod dvacet kilometrů za trénink, vyplatí se zvolit model z řady, která poskytuje maximální úroveň tlumení a oddělení od země.