top

Blundstone

Blundstone jsou boty pocházející z Austrálie. Značka má více než stoletou tradici výroby obuvi. Nejcharakterističtější boty Blundstone si získaly velkou oblibu díky své bezkonkurenční odolnosti a pohodlí při používání.
Filtry (1)
Filtry
 1. 37/5
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -21%
  Vycházkové boty Blundstone Classics 558 - black
  Vycházkové boty Blundstone Classics 558 - black
  včetně DPH 3859 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3819 Kč +2%
  Doporučená cena výrobce 4934 Kč -21%

  wish list

 2. -21%
  Vycházkové boty Blundstone Classics 585 - rustic brown
  Vycházkové boty Blundstone Classics 585 - rustic brown
  včetně DPH 3859 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3819 Kč +2%
  Doporučená cena výrobce 4934 Kč -21%

  wish list

 3. -21%
  Vycházkové boty Blundstone Originals 500 - brown
  Vycházkové boty Blundstone Originals 500 - brown
  včetně DPH 3619 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3629 Kč 0%
  Doporučená cena výrobce 4619 Kč -21%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Boty Blundstone mají více než 150letou tradici

Značka Blundstone byla založena v roce 1870 Johnem Blundstonem v Hobartu v Tasmánii. Od té doby se společnost neustále mění, ale stále je věrná svým principům. Vytváří jedinečnou obuv klasického stylu, která poskytuje maximální pohodlí a je velmi odolná. Všechno to začalo v roce 1850, kdy John Blundstone dosáhl Tasmánie. O dvacet let později spolu se svými syny založila firmu, která se zpočátku zabývala dovozem obuvi z Anglie, ale brzy začala vyrábět obuv z místně dostupných surovin. Zlomovým bodem pro boty Blundstone byla mezinárodní výstava v Hobartu v roce 1894, kdy boty značky získaly mimořádně příznivé recenze. Od té doby značka Blundstone vyrábí boty, vždy se snaží o nejvyšší kvalitu zpracování.

Během 1. světové války značka vyráběla obuv pro vojáky, což přispělo k rychlému rozvoji firmy. Během Velké hospodářské krize ve 30. letech se s problémy potýkala i značka Blundstone. Naštěstí ho kupuje rodina Cuthbertsonových. Značka zůstává v jejích rukou dodnes. Během druhé světové války dodala firma australské armádě půl milionu párů bot. Jedinečné vojenské boty Blundstone se staly výchozím bodem pro vývoj zcela nové řady pracovních bot. Právě na tento typ obuvi se značka začíná po válce specializovat. V 60. letech minulého století vznikly ikonické boty #500 Blundstone. V následujících letech budou boty z Tasmánie zařazeny do vysokohorských expedic, včetně Mount Everestu. Společnost také brzy otevře další továrnu na Novém Zélandu. V současné době má značka Blundstone šest továren rozmístěných po celém světě a její produkty jsou dostupné v desítkách zemí.

Boty Blundstone zakoupíte v obchodě 8a.cz

V našem obchodě si můžete koupit ikonické boty Blundstone, proslulé mimořádnou odolností a klasickým vzhledem. Modely pro každodenní použití jsou perfektní pro intenzivní používání, jak ve městě, tak na výletech. Dnes již legendární pánské boty Blundstone nabízejí maximální pohodlí při používání. Rychlé nazouvání a vyzouvání v kombinaci s velmi pevným svrškem z přírodní kůže a klasickým vzhledem činí tyto boty dychtivě vybíranými lidmi, kteří hledají jedinečný styl. Stojí za to se podívat, proč jsou boty Blundstone tak oblíbené po celém světě.