top

Ledvinky na běhání

Ledvinka na běhání je alternativou k batohu, díky které si můžete vzít vše, co potřebujete. Pokud si na trénink nebo závody vyberete běžecký opasek, budete mít vždy u sebe láhev s vodou a energetickou svačinu.
Filtry (1)
Filtry
 1. velikost 1
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -25%
  Běžecký opasek Grivel Running Belyt Evo - black
  Běžecký opasek Grivel Running Belyt Evo - black
  včetně DPH 899Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1149 Kč -21%
  Doporučená cena výrobce 1207 Kč -25%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Ledvinka na běhání - minimalistická podpora, kterou si zasloužíte

Při horském tréninku nebo při závodech je nutné mít s sebou několik kusů běžecké výbavy. Jedná se například o energetickou tyčinku, izotonický gel nebo nutně o láhev s vodou. Všichni však víme, že nosit při běhu batoh je zbytečné, a tak se běžecký opasek ukazuje jako jasná volba. Jeho minimalistický design vás nezatíží a neomezuje ve volnosti pohybu. Zároveň však zajišťuje, že s sebou můžete snadno nosit několik nezbytných věcí. Když návrháři vytvářejí ledvinky na běhání, používají syntetické materiály v podobě polyesteru nebo polyamidu. To znamená, že si celá konstrukce zachovává potřebnou odolnost, takže ji budete moci používat po několik dalších sezón. Rychleschnoucí vlastnosti materiálů použitých v běžeckých opascích zároveň znamenají, že přebytečná vlhkost je účinně odváděna pryč. To zvyšuje komfort při horských a městských bězích. Každý model je navíc elastický, takže se pohodlně přizpůsobí vaší postavě.

Běžecký opasek - ideální do hor i do města

Ať už soutěžíte, nebo běžíte tréninkový běh, podpora ledvinky na běhání je neocenitelná. Každý model má kapsy, do kterých se vejde celá řada nezbytných věcí na běhání. Výrobci jako Dynafit, Salomon, Deuter, Silva a The North Face si jsou dobře vědomi potřeb běžecké komunity, a proto vytvářejí modely vhodné pro různé aktivity. Díky tomu je můžete používat jak při běhu po horských stezkách, lesních cestách, tak při každodenním městském tréninku. Díky všestrannému designu běžeckého opasku jste nezávislí a připraveni na různé situace. Typ bederní tašky, jehož variantou je běžecký opasek, je vždy lehký a pohodlný obal, který se přizpůsobí postavě a udržuje stabilitu i při dynamickém pohybu. Díky tomu se nemusíte bát, že by vám podklouzl, což by mohlo narušit vaše běžecké tempo. I ledvinka na běhání s láhví zůstává navzdory zatížení vodou velmi stabilní.

Ledvinky na běhání - je snazší uběhnout kilometr navíc

Stabilitu ledvinky na běhání obvykle zajišťují dvě řešení. První z nich je, že ledvinku lze zapnout sponou, jejíž délka je nastavitelná. To znamená, že si běžecký opasek můžete velmi pohodlně přizpůsobit své postavě. Další konstrukcí, kterou výrobci používají, je pás přetažený přes boky jako šortky. Vyznačuje se větší roztažností, takže se mnohem lépe přizpůsobí tělu. Výběr vhodného designu závisí na typu běhu, který provozujete. Opasek s láhví samozřejmě využívá speciální výztuhy v místě, kde je voda. Tím však není celá konstrukce příliš namáhána a láhev je také chráněna před vypadnutím.

Ledvinky na běhání s láhví na vodu - snadný přístup k vodě ve chvílích největší námahy

Některé modely opasků umožňují vzít si s sebou láhev s vodou nebo izotonický nápoj. To je důležité, protože během vynaloženého úsilí, ať už jde o start v závodech nebo trénink, ztrácíme cennou energii. Díky tomu budete mít vždy po ruce dávku osvěžující tekutiny, která vám dodá sílu překonat další kilometry horské stezky nebo městské cesty. Někdy ledvinka na běhání umožňuje také připevnit běžecké hole nebo dokonce ultralehkou větrovku, což se bude hodit, když se zhorší počasí.