top

Běžecké bundy Patagonia

Běžecké bundy Patagonia® vás ochrání jak před přehřátím během tréninku, tak před ochlazením po něm. Odolají vlhkosti a větru a zároveň vám poskytnou optimální tepelný komfort během cvičení.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Běžecké bundy Patagonia - ideální volba

Značka Patagonia je výrobce oblečení, který si získal srdce mnoha outdoorových fanoušků. Jejich výrobky jsou maximálně propracované, praktické, šetrné k životnímu prostředí a poskytují maximální podporu. Pokud tedy běháte a hledáte lehkou bundu, která vás ochrání před nepřízní počasí, nemůžete udělat lépe. Běžecké bundy Patagonia jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá ochranu před chladem. Ultralehká konstrukce se snadno vejde do kapsy běžecké vesty. Když si ji nasadíte, její anatomicky tvarovaný střih vás nebude omezovat v pohybu a díky její nízké hmotnosti na ni prakticky zapomenete. Jak se na tohoto amerického výrobce sluší, bundy jsou vyráběny šetrně k životnímu prostředí. Materiály použité k jejich výrobě pocházejí z recyklovaných zdrojů. Navíc jsou bundy vyráběny v továrnách, které dbají na práva švadlen a které jsou nositeli certifikátu Fair Trade Certified™.

Lehká konstrukce pro větší pohodlí

Běžecké bundy Patagonia jsou oděvy, jejichž hlavním účelem je chránit vás před chladivými účinky větru. Jsou vyrobeny z extrémně lehkých tkanin s hustou vazbou, takže nepropouštějí vítr a minimalizují riziko podchlazení. Nylonové tkaniny jsou kromě své lehkosti známé také svou odolností. Nemusíte se tedy bát, že by se vám bunda snadno poškodila. Další důležitou vlastností je maximální prodyšnost. Patagonia běžecké bundy účinně odpařují pot z pokožky během cvičení. Všechny tyto vlastnosti přispívají k tepelnému komfortu během aktivity. Kromě toho jsou bundy ošetřeny impregnací DWR, která pomáhá chránit materiál před rychlým nasáknutím deštěm. Voda při kontaktu s materiálem na jeho povrchu kondenzuje a volně odtéká. Nejedná se však o membránový oděv a je třeba mít na paměti, že dříve či později při dešti promokne.

Běžecké bundy Patagonia v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete špičkové běžecké bundy od tohoto legendárního amerického výrobce. Jejich vyladění do nejmenšího detailu z nich dělá skvělou volbu pro nejnáročnější fanoušky outdoorového běhu. Umožňují udržovat optimální tělesnou teplotu a chrání před povětrnostními vlivy. Kolekce této značky však nezahrnuje pouze bundy, za pozornost stojí i zbytek běžecké vybavení Patagonia.