top

Běžecké bundy Dynafit

Běžecké bundy Dynafit® jsou určeny pro intenzivní běžecký trénink, kde je důležitá plná ochrana před nepříznivým počasím a vysoká prodyšnost membrány.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
  1. -25%
    Dámská bunda Dynafit Vert Wind 65 Jacket - iowa

    wish list

  2. -17%
    Běžecká bunda Dynafit Alpine Warm Jacket - frost

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

Běžecké bundy Dynafit - pokročilá konstrukce

Značka Dynafit je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců outdoorové běžecké obuvi a oblečení na světě. Kombinace dlouholetých zkušeností a špičkových materiálů dělá z jejích výrobků volbu těch nejnáročnějších běžců a běžkyň. Běžecké bundy Dynafit představují široký výběr modelů s různými vlastnostmi, které jsou navrženy tak, aby svým nositelům poskytovaly maximální podporu. Tyto bundy jsou však nejen praktické, ale také ekologické. Vznikají v rámci udržitelného výrobního procesu, což potvrzuje nezávislá certifikace bluesign®. Vodotěsnost použitá ve většině modelů neobsahuje PFC, který je extrémně škodlivý pro životní prostředí. Díky své funkčnosti jsou bundy vhodné nejen pro běh v přírodě, ale i pro městské použití.

Jaký model si vybrat? Membrána nebo větrovka?

Běžecké bundy Dynafit můžeme rozdělit do dvou kategorií nepromokavé oblečení a takové, jehož hlavním úkolem je chránit vás před chladivými účinky větru, kterou z nich byste si měli vybrat? Musíte si odpovědět na otázku, v jakých podmínkách běháte nejčastěji. Pokud se vyhýbáte běhu v dešti, postačí vám větruodolné oblečení. Účinně tak minimalizuje riziko prochladnutí v poryvech větru. Díky nedostatečné vodotěsnosti je toto řešení extrémně prodyšné! Pokud ale patříte k těm, jejichž trénink nezruší ani průtrž mračen, sáhněte po běžeckých bundách Dynafit s membránou GORE-TEX®. Ty vám poskytnou dokonalou ochranu před vlhkem, větrem a zabrání hromadění vlhkosti z tréninku. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli model, sbalí se do malého zavazadla a lze jej uložit do kapsy běžecké vesty.

Běžecké bundy Dynafit v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete model, který splní všechna vaše očekávání. Široká škála výrobků s různými vlastnostmi, ale stejným účelem, je zárukou nalezení řešení, které dokonale vyhovuje vašim potřebám. Kolekce zahrnuje pánské a dámské běžecké bundy Dynafit Ať už si vyberete jakýkoli model, zajistíte si maximální podporu a pohodlí během intenzivního tréninku.