top

Běžecké bundy Columbia

Běžecké bundy Columbia ® jsou velmi lehké a sbalitelné bundy, které si můžete vzít s sebou na trénink jako nouzovou bundu pro případ deště. Mají skvělou prodyšnost.
5
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Běžecké bundy Columbia - podpora při běhu

Začít běžecké dobrodružství nevyžaduje žádné zvláštní investice. Na začátku by vám měly stačit pohodlné boty. Ale jakmile získáte zkušenosti a začnete se věnovat své nové vášni, začnete běhat delší vzdálenosti a špatné počasí neznamená zrušení tréninku. Tehdy přicházejí na řadu Běžecké bundy Columbia Jejich lehká konstrukce znamená, že v nich téměř nic neucítíte. Ultratenká tkanina má však řadu vlastností, které my běžci milujeme. Bunda umožňuje udržovat správnou tělesnou teplotu. Sbalená zabírá tak málo místa, že se vejde do větší kapsy nebo do běžecké vesty. Columbia jako obvykle klade důraz na vysokou kvalitu zpracování svých výrobků, což se u běžeckých bund této značky projevuje dlouhou životností!

Lehká jako pírko konstrukce

Běžecké bundy Columbia jsou vyrobeny z ultralehkých polyamidových tkanin. Vyznačují se extrémně nízkou hmotností a mimořádně vysokou odolností proti roztržení a mechanickému poškození. Vazba tkaniny umožňuje účinně minimalizovat ochlazování v důsledku poryvů větru. Díky tomu jsou bundy ideální pro exponované běžecké úseky. Tkanina je navíc ošetřena technologií Omni-SHIELD™. To znamená, že odolává vlhkosti. V případě krátké dešťové přeháňky voda kondenzuje na povrchu tkaniny a volně stéká. Běžecké bundy Columbia jsou také extrémně prodyšné. Díky tomu se pot vznikající při námaze účinně odpařuje a my si můžeme užívat pohodlí suché pokožky. Pro zvýšení naší bezpečnosti značka nasadila reflexní prvky a loga. Díky tomu jsme při běhu po setmění lépe viditelní, což má pozitivní vliv na naši bezpečnost.

Běžecké bundy Columbia v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete bundy americké značky nejvyšší kvality. Díky jejich lehkosti je budete mít stále u sebe, což vám umožní vyhnout se prochladnutí nebo přehřátí. Vysoká úroveň prodyšnosti je zárukou maximálního pohodlí během aktivity. Kolekce zahrnuje pánské i dámské běžecké bundy Columbia. Každý si tak může najít ideální model pro své potřeby.