top

Běžecké bundy Arcteryx

Běžecké bundy Arcteryx® jsou vyrobeny z ultralehkých materiálů s vysokou prodyšností a nepromokavostí, aby vám poskytly optimální pohodlí při tréninku - nejen při běhu.
3
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Běžecké bundy Arcteryx - špičková kvalita

Kanadská značka Arcteryx je jednoznačně spojován s výrobky nejvyšší kvality. Používání pouze nejmodernějších technologií a vysoce kvalitních tkanin má jediný cíl - maximální podporu pro nositele! Běžecké bundy Arcteryx nejsou výjimkou. Jsou vyrobeny z ultralehkých tkanin a padnou vám tak dobře, že prakticky zapomenete, že něco nosíte. Dokonale chrání před větrem i srážkami. Jsou vhodné pro trénink a soutěže, často jako povinná vrstva membrány. Navíc jsou tyto bundy vyrobeny způsobem šetrným k životnímu prostředí, což potvrzuje certifikát bluesing®, a přestože byly vyvinuty pro běh na lyžích, jsou ideální i pro běh ve městě.

Moderní komfortní technologie

Běžecké bundy Arcteryx jsou výrobky špičkové kvality využívající pouze ty nejlepší a nejpokročilejší technologie. Většina z nich je vybavena membránou GORE-TEX®, která vás ochrání před nepřízní počasí. Membrána díky své jedinečné mikroporézní struktuře umožňuje účinné odpařování vlhkosti z pokožky během cvičení. Současně blokuje vítr i srážky. Abyste nemuseli přestat běhat, když se zhorší počasí. Běžecké bundy Arcteryx je také extrémně lehká. Použité tkaniny nejvyšší kvality jsou extrémně lehké a zároveň odolné. Díky tomu jsou bundy od kanadského výrobce skutečně lehké jako pírko. Snadno je sbalíte do kapsy běžecké vesty, aniž byste pocítili jejich váhu. Díky pokročilé membránové konstrukci lze tyto bundy složit do extrémně malých rozměrů!

Běžecké bundy Arcteryx v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete vysněnou běžeckou bundu od kanadského výrobce. Nejvyšší kvalita zpracování v kombinaci s moderním designem vás dokonale ochrání před deštěm, větrem i přehřátím. Kolekce zahrnuje dámské i pánské běžecké bundy Arcteryx. Sáhnete-li po nich, získáte výrobek špičkové kvality, který vás bude těšit a podporovat po mnoho běžeckých sezón.