top

Běžecké batohy Columbia

Běžecké batohy Columbia ® jsou lehké, odolné a tvarově přizpůsobené batohy s mnoha kapsami, které umožňují rovnoměrné rozložení hmotnosti batohu. Konstrukce popruhu umožňuje maximální větrání.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Běžecké batohy Columbia jsou vaším společníkem při běžeckých závodech a trénincích

Slavná americká značka Columbia vyrábí vysoce funkční oblečení a vybavení do hor již více než 70 let. Jejich kolekce zahrnuje také pohodlné a promyšlené běžecké batohy. Běžecké batohy Columbia jsou ideální pro běžecký trénink i závody. Dokonalé uchycení zajišťuje, že se batoh při fyzické aktivitě nepohybuje. Obsah našich zavazadel je řádně zajištěn a stabilizován. A na horských stezkách získáváme potřebnou rovnováhu. U běžeckých batohů Columbia nepochybně oceníte především jejich vysokou funkčnost a pohodlí, ale také odolné materiály, ze kterých jsou vyrobeny. Tyto materiály jsou odolné proti mechanickému poškození, včetně oděrek vzniklých dlouholetým používáním. Pozitivně vás překvapí také počet a uspořádání kapes, do kterých si můžete uložit vybavení potřebné při tréninku nebo závodech. Pevné popruhy umožňují připevnit cokoli, co se nevejde do hlavního prostoru.

Běžecké batohy Columbia v podobě pohodlné běžecké vesty

Běžecké batohy s bederním střihem umožňují, aby celý batoh ještě lépe seděl na zádech. Díky nim je naše školení ještě efektivnější. Běžecké batohy Columbia díky své konstrukci a použití širokých ramenních popruhů neomezují náš pohyb a podporují naši volnost. Díky tomu při dynamických pohybech nepociťujeme nepohodlí spojené s nošením batohu. Stejně tak nemáme pocit, že by se obsah brašny v hlavním prostoru brašny pohyboval díky správné stabilizaci. Běžecké vesty Columbia jsou šité na míru trailovým běžcům, kteří si s sebou chtějí vzít několik nezbytností. Mluvíme především o hydrataci, energetických gelech, pláštěnce, čelovce nebo mapě. Díky své všestrannosti a pohodlí však tyto batohy můžete využít i pro turistiku v horách.

Běžecké batohy Columbia oceníte pro jejich nízkou hmotnost. Výrobci se rozhodli, že běžecké modely budou co nejtenčí, aniž by to bylo na úkor funkčnosti. Můžete se tak těšit na vysoký komfort a velké množství kapes při extrémně nízké celkové hmotnosti. Za zmínku stojí také výjimečně dobré padnutí díky speciální konstrukci a odolným, elastickým materiálům. Použitý polyester je zároveň prodyšný, takže vlhkost ze zad se rychle přenese do další vrstvy. Díky použití syntetických materiálů a odolné vazbě vláken jsou běžecké batohy Columbia vysoce odolné proti mechanickému poškození. Kritické oblasti, které při běhu pracují, jsou vyrobeny ze směsi polyesteru a elastanu. Čtyřsměrně strečová konstrukce umožňuje maximální volnost pohybu pro efektivní trailový běh. Přihrádka a všechny popruhy jsou vyrobeny z velmi odolného nylonu ripstop.

Funkčnost běžeckých batohů Columbia je zaručena

Díky četným kapsám budete moci pohodlně a snadno umístit všechny své běžecké potřeby. Správné vyvážení celé věci zase ovlivní vaše pohodlí při běhu a udržení správné rovnováhy. Do běžeckého batohu se vám vejdou základní věci, jako je pláštěnka, voda nebo izotonický nápoj, energetické tyčinky, telefon a doklady. Běžecké batohy Columbia mají prostornou hlavní přihrádku s robustním zipem a vnitřní kapsou na cennosti. Běžecké batohy jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Je možné připojit zásobník na vodu o maximální kapacitě 3 litry, takže můžete snadno hydratovat své tělo při běhu.

Zaběhnuté modely v horském obchodě 8a.cz

V našem kamenném i internetovém obchodě najdete široký výběr běžeckých batohů. Běžecké batohy Columbia jsou ideální, pokud dynamicky zdoláváte stezku v rámci přípravy na závod nebo se jen udržujete v kondici. Jsou ideálním tréninkovým a soutěžním partnerem pro pokročilé horské běžce i začátečníky. Flexibilní konstrukce běžeckých batohů umožňuje umístit veškeré potřebné vybavení. Kompresní popruhy zajišťují stabilizaci zařízení a jeho bezpečnost při dynamických pohybech.