top

Batohy s hydrovakem Salomon

Hydratační batohy Salomon® jsou určeny pro aktivní uživatele hor. Tyto batohy jsou ergonomicky navrženy tak, aby se přizpůsobily vašim zádům. Díky technickým vlastnostem se tento batoh pohodlně nosí.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Funkční hydratační batohy Salomon doporučené pro běhání v horách a ultra

Francouzská značka Salomon patří již několik desetiletí k předním značkám na trhu s outdoorovým vybavením. Firmu není třeba představovat, zejména milovníkům horských a ultraběhů. Od samého počátku, jakmile se objevila letní kolekce, Salomon výrazně vstoupil do dobrodružných závodů a poté do horského běhu. To se odráží i ve výbavě, kterou vyrábějí. Hydratační batohy Salomon se totiž dělí na tradiční horské modely a ultralehké běžecké batohy ve tvaru vesty.

Dokonale přiléhají k tělu, připomínají spíše vestu než batoh a starají se o naše pohodlí při běhu. Četné kapsy umožňují optimální rozložení vybavení tak, aby se během aktivních tras nepohybovalo. Trekingové modely jsou naopak vyrobeny z ultralehkých a mechanicky odolných materiálů. Minimalistické tvary zaujmou svým vzhledem a vysokou funkčností. Hydratační batohy Salomon jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vašich zad, a mají ergonomický tvar, který nebrání vašemu výkonu. Ergonomický střih s dobře vyváženým těžištěm.

Hydratační batohy Salomon jsou vyrobeny s láskou k přírodě

Značka Salomon je dalším příkladem toho, že opravdová vášeň pro hory a outdoor vytváří fantastické, nadčasové značky. Historie společnosti sahá až do roku 1947, kdy Francois Salomon založil ve francouzském městě Annecy obchod s lyžemi. Vývoj francouzské značky byl zpočátku veden vášní pro lyžování. O mnoho let později byla představena letní kolekce a s ní i ikonická obuv a batohy Salomon. Dnes je značka ztotožňována s široce pojatým outdoorem, zahrnujícím především horský a ultra běh, horolezectví, alpinismus a trekking. Zákazníky zaujme především vysokou kvalitou svých výrobků, originálním designem, odolností a moderními technologiemi.

Hydratační batohy Salomon jako běžecké vesty

Hydratační běžecké vesty Salomon skvěle padnou díky systému zapínání, který zahrnuje pohodlné, široké popruhy vesty a popruhy. Přední zapínání vesty Quick Link zajišťuje maximální přizpůsobení bez ohledu na vaši výšku a postavu. Hydratační batohy Salomon používají lehké materiály s rychleschnoucími vlastnostmi. Jsou odolné vůči mechanickému poškození, kterému může být batoh vystaven. Nosný systém Sensifit využívá pružnou zádovou opěrku, která je navržena tak, aby odolala hmotnosti uživatele. Nosný systém Sensifit využívá pružnosti materiálů batohu Salomon, aby se optimálně přizpůsobil vašim běžeckým pohybům.

Hydratační batohy Salomon jsou vybaveny systémem pro upevnění holí, který umožňuje připevnit hole různými způsoby. Běžecká vesta má zateplenou kapsu na hydratační láhev a také několik strečových kapes, včetně kapes na ramenou. Do těchto kapes lze vložit flexibilní láhve. Díky tomu budete mít při tréninku vždy po ruce vodu nebo izotonický nápoj. Běžecké vesty jsou také vybaveny záchrannou píšťalkou a reflexními prvky. Obě tato řešení zvyšují naši bezpečnost při tréninku i na závodech.

Hydratační batohy Salomon pro optimální pohodlí na horách

V závislosti na horské destinaci si můžete vybrat z ultralehkých trekingových batohů, které jsou ideální pro jednodenní túry. Nebo modely s větší kapacitou pro dny strávené v horách. Hydratační batohy Salomon používají ergonomické nosné systémy, které se přizpůsobí vašim zádům. Pohodlný bederní pás, který tlumí nárazy, odlehčuje ramena a přenáší váhu na boky. Systém Motion Fit™ zajišťuje přizpůsobení a stabilitu. Nosný systém je vybaven perforovanými panely z pěny EVA pro pohodlí a cirkulaci vzduchu. Tento patent oceníme při pěší turistice v horkých letních dnech.

Mnoho modelů má odnímatelnou chlopeň, která umožňuje zvětšit objem batohu. Zipy použité v batohu jsou založeny na technologii YKK™, která je zárukou vysoké kvality. Zipy jsou odolné proti mechanickému poškození a přetížení v důsledku hmotnosti zavazadel. Hydratační batohy Salomon mají několik kapes, abyste měli potřebné věci vždy po ruce. Projděte si horský obchod a najděte si dokonalý batoh. 8a.cz a najděte si ideální model pro vás.