top

Batohy na notebook Salewa

Batohy na notebook Salewa ® jsou ideální jako městské batohy. Poskytují vynikající organizaci a stabilitu sbalených zavazadel. Perfektně se přizpůsobí vašim zádům a je ergonomická.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Univerzální batohy na notebook Salewa vás zaujmou svou funkčností

Mezi mnoha horskými modely značky Salewa si zvláštní zmínku zaslouží batohy, které umožňují bezpečný transport elektroniky. Batohy na notebook Salewa kombinují vlastnosti městských batohů s horskými modely. Funkčnost a snadné používání zůstávají charakteristické pro městské modely. Na druhou stranu pohodlí, perfektní padnutí a pevnost konstrukce jsou charakteristické pro pokročilejší horské modely. Díky tomuto hybridu jsou batohy na notebooky Salewa vysoce funkční. Můžete je úspěšně používat každý den - do práce, ke studiu nebo do školy. Můžete je také vzít na celodenní výlet do hor nebo na procházku mimo město. Podívejte se na modely nabízející přepravu notebooků od této známé outdoorové společnosti a vyberte si ten správný model pro vás.

Italská elegance, horská funkčnost - batohy na notebook Salewa

Je třeba zmínit, že batohy na notebooky Salewa jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako horské modely. Mají tedy podobnou odolnost jako modely určené do náročných horských podmínek. Pokud se však podíváme na batoh na notebook, který budeme denně používat, může se ukázat, že pevná konstrukce a odolný materiál jsou rozhodující pro to, aby nám batoh sloužil dlouhá léta. Ukazuje se, že městské podmínky nejsou vůbec přívětivé! Proto batohy na notebooky Salewa používají dva typy nylonu. Hustěji tkaná tkanina se umisťuje na kritická místa, jako je dno batohu a oblast kolem popruhů. Na přední straně je naopak umístěn lehčí materiál. Tato kombinace materiálů zajišťuje relativně nízkou celkovou hmotnost. Za zmínku stojí také robustní zipy, které umožňují široký přístup do hlavní komory a organizační kapsy. Uvnitř je řádně polstrovaná kapsa na notebook. Je dostatečně chráněn proti nárazům a případnému poškození.

Batohy na notebook značky Salewa vycházejí svým designem a systémem nošení z horských modelů. Tyto modely jsou vybaveny velmi pohodlným nosným systémem Contact-Fit Lite. Využívá přirozeného zakřivení páteře a dokonale se přizpůsobuje naší siluetě. Široké profilované ramenní popruhy dokonale rozkládají váhu. Díky tomu se používá velmi pohodlně, i když ji zcela zaplníte. Dobře vybavený batoh má ještě jednu nespornou výhodu. Konkrétně nám dává plnou svobodu pohybu. Nebude nás zatěžovat, když se rozhodneme absolvovat cestu do práce nebo na univerzitu na kole nebo koloběžce. Navíc malé pobíhání k právě odjíždějícímu autobusu už nebude noční můrou. Vynikající stabilitu zajišťují bederní a hrudní popruhy a kompresní popruhy batohu.

Pohodlné a velmi praktické batohy na notebook Salewa

Objem batohů na notebook od 20 do téměř 30 litrů z nich dělá ideální společníky i na cesty. Batohy na notebook Salewa jsou ideální jako příruční zavazadla na služební cesty a dovolené. Systém pro přenášení umožňuje pohodlné připevnění ke kufru během přepravy. Díky četným kapsám budete mít vše přehledně uložené, zejména ty nejmenší předměty. Snadno zde najdete brýle, všechny kabely a nabíječky, pendrive a karty. Batoh je navíc vybaven velmi užitečnými popruhy. K jednomu z nich můžete připojit svítilnu, kterou můžete použít po setmění při jízdě na kole nebo na neosvětlených silnicích. Další popruh umožňuje bezpečně připevnit přilbu, když ji nepoužíváte.

Batohy na notebooky Salewa v nabídce horského obchodu 8a.cz

V našem horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr horských batohů, včetně velmi pohodlných batohů nabízejících bezpečnou přepravu elektroniky - notebooků a tabletů. Oceníte je především pro inovativní řešení, nadčasový design a vysokou kvalitu zpracování. Každý model je vysoce funkční a poskytuje vám dostatečnou podporu. Ať už se chystáte na horskou túru, celodenní trekking nebo procházku v parku, v našem obchodě určitě najdete ten správný model.