top

Batohy na notebook Pacsafe

Batohy na notebook Pacsafe® zajistí bezpečí nejen vašemu notebooku, ale i celému zavazadlu. Známé batohy proti krádeži na trhu mají mnoho patentovaných technologií, které vám zajistí klid.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Víceúčelové batohy na notebooky Pacsafe s ochranou proti krádeži

Australská společnost Pacsafe je světovou jedničkou ve výrobě batohů s patenty proti krádeži. Jejich batohy na notebooky nabízejí nejen pohodlnou a bezpečnou přepravu elektroniky, ale také řadu patentů, které chrání veškerý obsah před krádeží. Batohy Pacsafe na notebook jsou modely s objemem 20 až 40 litrů, které můžete s úspěchem používat jak při každodenním nošení, tak při cestování. Díky tlumeným barvám se skvěle hodí ke každodenním i elegantnějším outfitům. Jsou také ideální pro služební cesty. Kombinují vlastnosti několika batohů najednou. Jsou stejně pohodlné jako cestovní nebo trekingové batohy. To je možné díky pohodlnému systému nošení a měkkým, širokým a polstrovaným ramenním popruhům. Dokonale rozkládají hmotnost batohu. Jsou vybaveny řadou patentů proti krádeži, takže jsou to jediné modely, které jsou na cestách bezpečné a chrání vaše věci před nepříjemnými událostmi. Batohy Pacsafe na notebooky nabízejí bezpečnou přepravu počítače a veškeré elektroniky. A díky mnoha kapsám a organizérům jsou tyto modely často voleny jako městské batohy.

Patenty proti krádeži používané batohy na notebooky Pacsafe

Většina z nás si pravděpodobně klade otázku, co je to fenomén batohů proti krádeži? A jak je možné, že je batoh chráněn proti krádeži? Už spěcháme s vysvětlením! Například batohy na notebooky Pacsafe se obtížně otevírají nožem nebo zavíracím nožem. Používají totiž speciální materiál eXomesh vyztužený ocelovou síťovinou, který zvyšuje ochranu proti krádeži rozříznutím batohu. Batoh je vybaven nastavitelnými popruhy pro přenášení vyrobenými technologií Carrysafe®. Díky dvěma vláknům z nerezové oceli uvnitř je nelze přeříznout. Batohy Pacsafe na notebook chrání také naše platební karty. Technologie RFIDsafe™ chrání karty a dokumenty využívající bezkontaktní technologii před krádeží dat nebo peněz. Malá kapsa s touto technologií se nachází v organizačním prostoru batohu.

Zipy také stojí za zmínku. Využívají řadu patentů australské společnosti Pacsafe. Patří mezi ně zipy Interlocking Zip®, které jsou vybaveny neodymovými magnety, jež spojují zipy dohromady a zabraňují jejich rozpojení. Systém Roobar™ V nabízí dodatečnou ochranu proti nechtěnému otevření zipu. Umožňuje připojit další visací zámek, který zablokuje jezdce. Dalším zajímavým řešením je PopNLock použitý na jednom ze svazků. Patent se skládá z odolného kovového kolíku, který je zasunut do otočného knoflíku zajišťujícího pás proti náhodnému uvolnění. Můžete si tak zdřímnout a batoh nechat připevněný na nosiči zavazadel.

Univerzální batohy na notebooky Pacsafe

Batohy jsou ideální nejen pro každodenní použití, ale také pro outdoorové aktivity. Speciálně polstrovanou kapsu na notebook lze zaměnit za zásobník na vodu. Použití i třílitrového rezervoáru vám umožní pravidelně rehydratovat na trase, aniž byste museli pokaždé sundávat batoh. Batohy na notebook Pacsafe jsou obzvláště oblíbené modely do města. Tato skutečnost nás nepřekvapí, zvláště když se blíže podíváme na jejich konstrukci. Četné kapsy umožňují sbalit potřebné vybavení a zároveň zachovat maximální pořádek. Organizační kapsa na přední straně batohu je vybavena mnoha kapsami a přihrádkami. Jedna z nich je vyrobena technologií RFIDsafe™, která chrání naše magnetické karty.

Batohy na notebooky Pacsafe v horském obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz stacionárních i online, najdete mnoho modelů batohů, které vám umožní bezpečně přepravovat elektroniku. Speciální polstrovaná kapsa vám umožní vzít si s sebou na cestu notebook nebo tablet. I když je batoh plně naložen, zůstává dostatečně chráněn proti mechanickému poškození. Batohy Pacsafe na notebooky nabízejí pohodlný systém nošení, který poskytuje komfort při každodenním nošení, cestování nebo turistice. Zejména pokud se rozhodnete batoh používat na horách během dovolené nebo aktivních víkendů.