top

Batohy na notebook Osprey

Batohy na notebook Osprey ® jsou vhodné pro každodenní použití - v práci, ve škole, na vysoké škole. Ergonomický tvar a široké ramenní popruhy umožňují pohodlnou přepravu zavazadel. Speciální kapsa na notebook zajistí bezpečnost vašeho elektronického zařízení během přepravy.
6
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Víceúčelové batohy na notebooky Osprey

Kultovní americká značka Osprey vám nabízí širokou škálu batohů do hor i pro každodenní použití, které mají navíc možnost bezpečného transportu elektroniky v podobě notebooku nebo tabletu. Speciálně k tomuto účelu navržená vnitřní kapsa je vhodně polstrovaná, aby chránila elektroniku před náhodným poškozením. Kromě toho má batoh přepravní funkci a díky použití nejnovějších technologií a inovativních nosných systémů ji umožňuje provádět pohodlným a komfortním způsobem. Batohy na notebook Osprey nabízejí objem od 20 do 35 litrů. Jedná se o velmi pohodlné modely, které lze používat nejen ve městě, ale i při aktivitách po práci nebo víkendových výletech. Četné kapsy a přihrádky vám umožní kontrolovat objem batohu. Všechna nejmenší zavazadla najdou své místo. A kdykoli ji budete potřebovat, budete ji mít k dispozici bez zbytečného hledání.

Batohy na notebooky Osprey jsou skvělé pro každodenní použití i cestování

Společným znakem všech modelů Osprey je jejich tlumená barva a klasický, nadčasový tvar. Díky těmto dvěma vlastnostem lze batohy na notebooky Osprey úspěšně používat každý den. Můžete je nosit ke každodennímu oblečení i k elegantnějším stylizacím. Poskytují poměrně velký přepravní prostor, který nám pomůže sbalit si potřebné věci na celý den ve městě. Skvěle se hodí i jako cestovní batohy. Zejména příruční zavazadla, která si bereme s sebou do letadla nebo autobusu. Do mnoha kapes a přihrádek se vejdou všechny potřebné pomůcky, jako jsou brýle, nabíječky, elektronika, psací potřeby, dokumenty a mnoho dalšího. Praktická kapsa s organizérem vám umožní mít přehled i o těch nejmenších věcech v zavazadle.

Precizní řemeslné zpracování, kterým se vyznačují batohy na notebooky Osprey

Materiál, ze kterého jsou batohy této americké značky vyrobeny, si zaslouží zvláštní pozornost. Jedná se o hustě tkaný nylon, který je mimořádně odolný vůči mechanickému poškození. To je důležité zejména v případě, že hodláme batoh používat denně. Další důležitou otázkou je použití sofistikovaného nosného systému. Podobně jako u horských modelů. Díky tomu jsou batohy na notebooky Osprey velmi pohodlné a hmotnost je rovnoměrně rozložena na záda bez přetížení. Nosný systém je vyroben z prodyšné a extrémně pružné pěny EVA. Používá se na zádech a ramenních popruzích. Je zodpovědný za rovnoměrné rozložení hmotnosti balení. Speciální konstrukce nosného systému na zádech zároveň zajišťuje optimální odvětrávání, které je podpořeno rychleschnoucím materiálem batohu. Tuto funkci oceníte zejména v teplých dnech nebo v horkém tropickém podnebí.

Další velmi důležitou vlastností je vhodná stabilizace, která je pro batohy na notebooky Osprey charakteristická. Horizontálně a vertikálně nastavitelný hrudní a bederní pás umožňují přizpůsobit batoh zakřivení naší páteře. Zatímco boční kompresní popruhy batoh fyzicky zmenší, když není zcela sbalený. Díky těmto opatřením bude těžiště batohu umístěno blízko našich zad, a nebude tak narušovat naši rovnováhu. Tuto funkci oceníte zejména při dynamickém pohybu po městě na městském kole nebo koloběžce. Od této chvíle se nemusíte obávat nechtěného posunutí batohu na zádech.

Batohy na notebooky Osprey v horském obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz stacionárních i online, najdete mnoho modelů batohů, které vám umožní bezpečně přepravovat elektroniku. Speciální kapsa tlumící nárazy vám umožní vzít si s sebou na cestu notebook nebo tablet. I když je batoh plně naložen, zůstává dostatečně chráněn. Batohy na notebooky Osprey nabízejí pohodlný systém nošení, který zajišťuje pohodlí na každodenních cestách, při cestování i turistice. Zejména pokud se rozhodnete batoh používat na horách během dovolené nebo aktivních víkendů. Batohy na notebooky Osprey vás ohromí svou funkčností, inovací a odolností proti mechanickému poškození. Vyberte si ideální model pro vás a užijte si pohodlí, které vám batoh Osprey poskytne!