top

Batohy na notebook Gregory

Batohy na notebook Gregory ® jsou praktické modely pro použití ve městě - do práce, do školy, na univerzitu. A velkokapacitní cestovní modely. V obou modelech je speciální kapsa na notebook, kde bude v bezpečí.
19
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce
 1. -30%
  Cestovní batoh Gregory Praxus 65 - pixel black

  wish list

 2. -30%
  Městský batoh Gregory Resin 30 - sienna red

  wish list

 3. -30%
  Městský batoh Gregory Resin 26 - cascade green

  wish list

 4. -30%
  Městský batoh Gregory Resin 26 - sienna red

  wish list

 5. -23%
  Městský batoh Gregory Resin 24 - acadia blue

  wish list

 6. -5%
  Cestovní batoh Gregory Juxt 34 - spark navy

  wish list

 7. -5%
  Cestovní batoh Gregory Juxt 28 - spark navy

  wish list

 8. -5%
  Batoh na notebook Gregory Resin 28 - deep navy

  wish list

 9. -5%
  Batoh na notebook Gregory Resin 22 - deep navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce

Batohy na notebooky Gregory doporučené pro speciální úkoly

Cestujete? Nebo jedete na služební cestu? Nebo hledáte batoh pro každodenní použití? Jeden do města, který by se dal bez problémů použít i při výletu do hor? Batohy na notebooky Gregory splňují všechna tato kritéria. Tato kalifornská značka se specializuje na výrobu vysoce kvalitních, extrémně odolných a pohodlných batohů již od 70. let minulého století. Jejich četné modely jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům jednotlivých skupin uživatelů - například horolezců, cestovatelů a horských turistů.

Díky takovému vyladění konstrukčních prvků batohů vznikají spolehlivé výrobky. Jejich použití vám zajistí pohodlí a plnou spokojenost. Nejinak je tomu u batohů na notebooky. Jedná se o řadu modelů s objemem od tuctu do několika desítek litrů. Největší modely jsou ideální na cesty, ať už na dovolenou, nebo na služební cestu. Nejmenší modely se vejdou do vašeho každodenního životního stylu. Budou s vámi držet krok a budou ladit s vaším každodenním stylem. Objevte širokou nabídku batohů pro přepravu notebooku a vyberte si ten správný model pro vás.

Batohy na notebooky Gregory na cesty

Pokud se chystáte na cestu a hledáte spolehlivý batoh, ve kterém byste bezpečně přepravili svůj notebook, jste na správném místě. Batohy na notebook Gregory s objemem 40 až 65 litrů jsou ideální na delší cesty. Zde si můžete snadno zabalit všechny své věci. Tyto batohy jsou díky modernímu a hybridnímu designu ideální do města, na stezky i na cesty. Spojuje v sobě funkčnost pohodlného batohu a tašky, což se hodí v mnoha situacích. Na přední straně batohu Gregory Laptop Backpack je organizační kapsa na cestovní plány, doklady, peněženku nebo psací potřeby. Navíc je zde přihrádka na 15,6'' notebook a 9,7'' tablet.

Při nošení batohů na notebooky Gregory se můžete tradičně spolehnout na maximální pohodlí díky propracovanému systému nošení, který využívá tvarované nosné popruhy a prodyšnou síťovinu na zádech. Pěna i konstrukce nosných popruhů optimálně rozkládají hmotnost přenášeného batohu. Díky prodyšné pěně a speciální síťovině je možné udržet optimální suché podmínky kolem pokožky.

Batohy na notebooky Gregory pro každodenní použití

Naopak menší modely s objemem kolem 20 litrů budou ideálním společníkem pro každodenní použití. Batohy na notebooky Gregory jsou vyrobeny z odolných materiálů, takže vydrží nástrahy každodenních městských aktivit. Jsou odolné proti mechanickému poškození a oděru způsobenému dlouholetým používáním. Tyto modely jsou stejně pohodlné při používání. Zadní část je vyrobena z prodyšné síťoviny, která výrazně usnadňuje odpařování přebytečné vlhkosti. To umožňuje udržet příjemné a suché klima u pokožky. Široké ramenní popruhy jsou vyloženy poddajnou pěnou EVA, která výborně tlumí nárazy. To umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti batohu na ramena.

Batohy na notebook značky Gregory mají samostatnou přihrádku na notebook. Obvykle se nachází v hlavní přihrádce na zadní straně. Tato přihrádka umožňuje přepravovat notebooky s úhlopříčkou 14,1'' a tablety s úhlopříčkou 10,1''. Přihrádka má speciální ochranu v podobě panelů tlumících nárazy, které zvyšují ochranu proti náhodnému mechanickému poškození.

Dělí se na dámské a pánské modely

Jádro rozdílu mezi pánskými a dámskými batohy na notebooky Gregory spočívá především v systému nošení. Je konstruován tak, aby se optimálně přizpůsobil postavě. Není překvapením, že dámské batohy na notebooky Gregory jsou vybaveny nosným systémem, který se vyznačuje menší vzdáleností mezi popruhy a dnem batohu. Je tedy kratší a lépe přizpůsobená obvykle menším a nižším ženám. Dámské modely se liší také tvarem ramenních popruhů. Jejich střih zohledňuje ženské tvary. Díky tomu nezpůsobuje zbytečné otlaky ani nepohodlí při nošení. O pohodlí při používání se stará také bederní pás a hrudní pás. Jejich vhodné nastavení má významný vliv na stabilizaci celého batohu. A tím i naše pohodlí během pochodu.