top

Batohy na notebook Arcteryx

Batohy na notebook Arc'teryx® nabízejí maximální funkčnost díky mnoha kapsám a organizérům. Díky robustním materiálům a poutavým barvám působí elegantně a stylově. Především však představuje dokonalou ochranu vašeho počítače.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Batohy na notebook Arc'teryx jsou bezkonkurenčně pohodlné pro každodenní nošení

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr batohů, které jsou určeny k přepravě elektroniky. Především včetně notebooků. Z mnoha modelů si vaši pozornost bezpochyby zaslouží batohy na notebook Arc'teryx. Tato kanadská značka, která je na trhu již více než 30 let, je spojována s vysokou kvalitou zpracování a důrazem na detail. Není tedy překvapením, že jejich batohy jsou do detailu propracované, a tudíž mimořádně funkční. Značka Arc'teryx patří mezi tzv. prémiové značky, což vám dává záruku opravdu vysoké kvality. Batohy na notebook Arc'teryx jsou modely, které lze používat jak pro každodenní nošení, tak pro cestování. Díky tlumeným barvám a klasickému střihu se batohy hodí jak ke sportovnímu oblečení, tak ke každodennímu. Vaše elektronika bude během přepravy v bezpečí a vy ji budete moci pohodlně a komfortně používat. Jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako horské modely. A co víc, používají podobné patenty, včetně konstrukce zipů, švů a nosného systému jako horské modely.

Batohy na notebook Arc'teryx jsou ideální na cesty i pro každodenní použití

Objem batohů na notebooky se pohybuje od desítek až po téměř 30 litrů, což z nich činí mimořádně univerzální modely. Díky velkému počtu přihrádek a organizačních kapes se skvěle hodí jako batohy na každodenní nošení. Můžete do něj uložit potřebné dokumenty, elektroniku a mnoho dalších užitečných věcí v práci nebo na univerzitě. Pohodlný nosný systém a dokonale polstrované ramenní popruhy zajišťují, že i těžký batoh zůstane při používání pohodlný. Batohy na notebook Arc'teryx jsou ideální i jako cestovní modely. Jsou nejpohodlnějším řešením pro jakoukoli cestu letadlem, kdy je hlavní zavazadlo - obvykle kufr - odbaveno a vám zůstane pouze lehký malý batoh s nejdůležitějšími doklady a praktickými věcmi. Díky tlumeným barvám a minimalistickému designu vypadá batoh skvěle s ležérním i elegantnějším oblečením.

Funkčnost, kterou se vyznačují batohy na notebooky Arc'teryx

Stejně jako u ostatních modelů této kanadské značky je i u batohů na notebook Arc'teryx použita řada propracovaných detailů! Batohy umožňují v závislosti na modelu přepravovat 15palcový nebo 13palcový notebook. Jsou také vybaveny samostatnou kapsou na tablet. Velmi funkčním řešením je speciální otvor v kapse s organizérem, který umožňuje vést kabel od powerbanky k notebooku nebo tabletu. Díky tomu můžete tato zařízení nabíjet, i když nemáte čas si sednout a zapojit je do stacionárních zásuvek. Nespornou výhodou je velké množství kapes, včetně jedné s organizačním prostorem. Díky tomu budou mít od nynějška i ty nejmenší prvky vašeho zavazadla své místo. Bez problémů na ně dosáhnete a v mžiku je vytáhnete.

Těm, kteří cestují přeplněnými dopravními prostředky, se pravděpodobně bude hodit diskrétní kapsa, která je zvenčí velmi obtížně přístupná. Nachází se na zadní straně batohu a přiléhá přímo k našemu tělu. Kapsa je přístupná pouze po vyjmutí batohu. Snadno do ní uložíte nejcennější doklady, jako je pas, jízdenky, kreditní karty nebo hotovost. Batohy Arc'teryx na notebook mají v hlavní přihrádce místo nejen na přepravu elektroniky a dokumentů, ale i na řadu dalších věcí každodenní potřeby. Snadno se přenáší díky systému nošení, který využívá pohodlné, široké a dobře polstrované ramenní popruhy. Hmotnost batohu je tak rovnoměrně rozložena na záda a ramena. Nastavení ramenních popruhů stabilizuje zavazadlo a umožní vám dynamicky překonávat další metry.

Batohy na notebook Arc'teryx v horském obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr batohů, které nabízejí bezpečnou přepravu elektroniky. Zvláštní pozornost si však mezi nimi zaslouží batohy kanadské značky Arc'teryx. Jsou kombinací vysoké funkčnosti s precizním zpracováním a vynikající estetikou. Speciálně polstrovaná přihrádka na notebook umožňuje bezpečnou a pohodlnou přepravu potřebné elektroniky. Batohy na notebook Arc'teryx v tlumených barvách a s trvalým klasickým designem patří k nejoblíbenějším modelům do města i na cesty.