top

Automatické mačky Petzl

Automatické mačky Petzl jsou profesionální modely pro rychlou montáž a dokonalou integraci do boty. Automatické mačky pro maximální stabilitu ve vysokých horách a na ledových stěnách.
Filtry (1)
Filtry
  1. 13/14
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Automatické mačky Petzl - lehké a všestranné

Značka Petzl je výrobcem, který nabízí špičková řešení pro amatérské milovníky horských aktivit i profesionály. Jejich vybavení je určeno do náročných podmínek a jeho konstrukce uspokojí příznivce lehkého a rychlého pohybu v horách. Automatické mačky Petzl jsou určeny pro turisty, horolezce i příznivce parašutismu. Petzl mačky, protože je lze nosit s vysokohorskými botami a s botami na skitour vybavenými příslušnými výstupky. Díky flexibilním konektorům se mačky velmi snadno přepravují a zabírají minimum místa. Díky použití lehkých hliníkových slitin patří přeskáče Petzl k nejlehčím řešením na trhu.

Moderní materiály a inovativní řešení

Petzl automatické mačky jsou výrobky pro turisty a skialpinisty, kteří hledají extrémně lehká řešení. Modely mají obvykle 10 zubů pro vynikající stabilitu v obtížném terénu. Lehké kovové konstrukce se velmi snadno přepravují. Díky jejich minimální hmotnosti je téměř nemožné zapomenout na mačky. Nastavení probíhá bez dalších nástrojů a je velmi přesné. Nicméně automatické mačky Petzl nejsou jen typickým řešením, které musí fungovat s botami s vložkami nebo vhodným ráfkem. Nabídka značky zahrnuje také mimořádně všestranné hybridní řešení, které lze (pomocí dodávaných komponentů) během několika okamžiků přeměnit na poloautomatické řešení! Značkové mačky Petzl splňují normy: CE EN 893, UIAA Většina modelů je standardně vybavena přepravními kryty a protisněhovými podložkami.

Koupit automatické mačky Petzl online 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku produktů Petzl Od maček pro různé typy obuvi až po pokročilé mačky Petzl každý z výrobků v sobě spojuje vynikající kvalitu zpracování a promyšlený design do nejmenšího detailu. Díky tomu může být zakoupené vybavení lehké, odolné a poskytovat nám maximální bezpečnost. Automatické mačky Petzl budou perfektní volbou pro nejnáročnější turisty, horolezce a příznivce parašutismu!