top

Arcteryx Trekingové kalhoty

Trekingové kalhoty Arcteryx jsou modely připravené na zdolávání mnoha kilometrů tras. Na horských silnicích se skvěle osvědčují, nabízejí nadprůměrnou odolnost a maximální pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové kalhoty Arcteryx jsou špičkové kvality

Při trekingu je oblečení vystaveno té nejtěžší zkoušce. Musí dobře fungovat po mnoho dní na trase. Každý den je vystaven slunci, dešti, větru a dalším nepříznivým povětrnostním podmínkám. A musí vydržet nárazy do kamenů a dalších překážek. To je důvod, proč jsou kalhoty Arcteryx Trekking tak oblíbené. Při výběru výrobků této značky si můžete být jisti, že použité materiály byly speciálně vybrány a budou skvěle fungovat v náročných podmínkách. Vysoká odolnost, pružnost a prodyšnost - to jsou podmínky, které musí splňovat dobré kalhoty pro trekking, turistiku a další, i ty nejnáročnější horské výzvy. Návrháři Arcteryx přesně zná potřeby lidí, kteří se pohybují po horách na lehkých stezkách i těžko přístupných cestách. Ať už se vydáváte na několikatýdenní trek, kde nebudete v kontaktu s civilizací, nebo se vydáváte na víkendovou túru do nedalekých hor, můžete si být jisti, že kalhoty kanadského výrobce zvládnou i ty nejnáročnější situace.

Kalhoty do všech podmínek

Široký výběr trekingových kalhot souvisí nejen s různými střihy nebo barvami, ale především s povětrnostními podmínkami. V závislosti na ročním období si můžeme vybrat takové kalhoty, které nám zaručí nejvyšší komfort. V létě jsou nejlepší volbou trekingové kalhoty Arcteryx z nejtenčích materiálů. Rychleschnoucí tkaniny zaručují velmi rychlý odvod přebytečné vlhkosti, což je při vysokých teplotách velmi důležité. Kromě toho jsou materiály vysoce prodyšné! Ultralehké tkaniny Terratex jsou ideální pro turistiku ve slunečných dnech. V přechodných ročních obdobích, ale i v zimě jsou nejlepší volbou softshellové kalhoty. Poskytují vynikající ochranu proti větru, takže tělo je účinně chráněno před rychlým ochlazením. Kromě toho materiály jako Fortius nabízejí nadprůměrnou odolnost. Tyto Trekingové kalhoty Arcteryx jsou velmi pevné a odolné proti náhodnému roztržení a odření.

Trekingové kalhoty Arcteryx můžete zakoupit na adrese 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr horských a trekingových kalhot kanadské značky. Četné dámské a pánské trekingové kalhoty Arcteryx se budou líbit milovníkům turistiky a výletů. Kalhoty jsou díky svým funkčním vlastnostem ideální pro širokou škálu situací. Pohodlné kapsy umožňují rychlý přístup k nezbytnostem. Podle svých preferencí si můžete zvolit přiléhavý nebo mírně volnější model. Díky přídavku elastických vláken u většiny modelů zajišťují kalhoty maximální volnost pohybu.