top

Arcteryx Běžecké boty

Běžecké boty Arcteryx jsou určeny pro všechny milovníky hor. Jsou ideální volbou jak pro zkušené běžce, tak pro ty, kteří s horským během teprve začínají.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
  1. -35%
    Trailové boty Arcteryx Norvan LD 2 - pulse/paradigm

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Vymazat

Běžecké boty Arcteryx plné moderních technologií

Běžecké boty Arcteryx, stejně jako horské boty, oblečení a vybavení, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu je celková konstrukce vysoce odolná a poskytuje vynikající přilnavost. Díky tomu můžete horské stezky zdolávat ještě rychleji a jistěji. Trailová obuv Arcteryx kanadské značky vám umožní dostat se do míst, kde tradiční běžecká obuv neposkytuje dostatečnou oporu.

Běžecké boty Arcteryx využívají řadu inovativních systémů, které dokonale fungují v horských podmínkách. Chytrý patent s možností připevnění tkaničky na další háček u mnoha modelů umožňuje, aby bota v mžiku velmi dobře přilnula k noze. To znamená, že můžete pohodlně běhat na stezkách i v technicky náročném terénu, kde musí být každý krok co nejpřesnější. Běžecké boty Arcteryx jsou také vybaveny panely z pěny EVA, které tlumí nárazy. Tento materiál se vyznačuje vynikajícími tlumicími vlastnostmi, díky nimž je pohyb po tvrdém kamenitém terénu výrazně pohodlnější. Podrážka Vibram® zajišťuje optimální přilnavost. Výrazné žluté razítko na spodní části boty zaručuje, že je bota vhodná pro širokou škálu terénů a umožní vám snadno překonávat kilometry trasy. Boty na horský běh Arcteryx jsou k dispozici jak v dobře odvětraných letních verzích, tak s membránou GORE-TEX®. Výběr dokonalé běžecké obuvi nebyl nikdy jednodušší.

Podívejte se také na další oblíbené kategorie:

Běžecké boty Salomon Běžecké boty La Sportiva Bundy Arcteryx Nastupove boty Arcteryx